„Duomenų mokslininkas“ svajoja apie neklusniųjų iškraustymą iš daugiabučių/Rugsėjo 10-osios svarba

Naujoje „Lapių medžioklėje“ filosofė dr. Nida Vasiliauskaitė – apie naujus mokslo metus, kurie neprasidės be fiktyvaus „galimybių paso“ Socialiniuose tinkluose valdžios patarėjai „kuria“ nacizmą Mokymo įstaigos išsižadėjo konstitucinių vertybių Ribojimų absurdai: naujas „pasas“ kas 48 valandas Ką reikia laimėti rugsėjo 10-ąją prie Seimo?

Pasidalinkime

Komentarų: 8

  1. Airijoje dabar darbdavys ir niekas kitas negali net klausti ar darbuotojas pasiskiepijęs. Tai traktuojama,kad pažeidžia žmogaus privatumą.Kodėl Lietuvoje taip skriaudžia žmones ir visiškai nesiskaito su žmonėmis?? ?

  2. ar mes, tauta, galim atsikratyti šitos „valdžios“? Jei prezas neįgalūs juos paleisti, tai kas juos išrinko (nė už vieną jų nebalsavau) – juos ir turi teisę atstatydinti. Kur teisininkai, advokatai? Negi visa teisėsauga, policija, kariuomenė tiek įbauginti, kad už save, savo vaikus, savo teises bijo kovoti? Žmonės, atsibuskite pagaliau – rugs. 10!!! Ačiū, Nida!

  3. Apie kazkokias miglotas idejas ir netgi jau tam tikrus veiksmus del, neaisku, ko ir, neaisku, kur isskraustymo jau buvau skaites. Bet apie ventiliacijos angom plintanti virusa tai jau (ilgas pyp). Rimtai uzsimota. Reiks rimto atkircio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.