Kas buvo kalbėta susitikime su V. Čmilyte-Nielsen? Iš pirmų lūpų

„Lietuvos šeimų sąjūdžio“ oficiali informacija 2021 08 30 Studijoje: R.Grinevičius, A.Orlauskas ir A.Rusteika.

Pasidalinkime

Komentarų: 12

 1. Geda! Taip- derybininkai arba parsidave ir dirbantys landsberginiams, arba visiski kvailiai. Rengdami revoliucija, eina tartis su fasistais. Kas jus, ponai? Slyksciai zaidziantys judejimo viduje prieso naudai? Manote, kad tauta tokia nupezusi, kad nesusigaudytu ka is tikruju jus padarete? Kas buvo siu „derybu“ iniciatorius? Tas padaras (padarai) paprasciausias tautos priesas – kaip tie, sedintys Seine, kaip fasistine vyriausybe, kaip save prezidentu vadinantis nevisaprotis masonas ir Soroso „anukas“.

 2. Nereikėjo bendrauti su sisteminiais propagandistais – tegu patys papluša, kad gautų,, informaciją“ iš Nielsen arba tegu klauso Šeimų maršo puslapyje pateikiamų žinių. Jie vistiek turi užduotį apie tai rašyti ir kalbėti, tai tegu ir dirba – nėra ko lengvinti jiems užduoties ir paduoti viską ant lėkštutės. Daugiausia, ką tokiems galima pasakyti, tai:“ sekite informaciją tokiam, tai puslapyje“ 🙂

 3. nu kaip, ar Orlauskis patenkintas? gavo kiemely pasikalbėt su čmile ir nuklydo į savo fantazijas, grįzo vos ne premjeras…ką, nezinai kas yra lezbirgeriečiai?Tai kur tu buvai šitiek metų,kur lendi,jei jų nepažįsti ir nesigaudai situacijoj??? Išdūrė ant pirmo ėjimo.

 4. Jei šitaip ir per mitingą kalbės šitie žmonės, tai ir juos per „bortą“ reikės mest. Pasityčiojimas. Ilgai domėjausi jų veikla, skaičiau ką jie rašo, klausiau ką jie kalba, rodėsi žmonės kaip ir mato problemas. Bet toks vaizdas, kad tik tiek… Aš irgi matau, bet kas iš to? Kas iš tų šnekų?? Iš tų parašų ir tų mitingų??? Ateini parėkauji ir išeini, kitą dieną skaitai nesamones per žiniasklaida, kai tave su žemėm maišo. Ir vis pakentėkim, nereikia smurto, nereikia jokių destruktyvių veiksmų… Tegul rengia jie mitingą, ateisiu, bet jei kalbės tokias „pūkuotas“ nesamones, tai nežinau kuo tas renginys baigsis… Labai drąsiai buvo kalbama, bet kai buvo šansas tikrai pastovėt už kitus ir kalbėt tiesiai į akis baigėsi visa drąsa. O čia juk bene svarbiausias dalykas. Gavot kreditų tai ir atidirbkit dabar. Pamanyk, jei Valdovai teiksis bent vieną reikalavimą įvykdyt, tai tada gerai, sėdėkit ir toliau, vokit kaip vogėt..30m. praėjo, tai praeis ir dar 30m. jei taip.. Arba jie tokie pat „protingi“ kaip seimūnai, arba eina vienu keliu su jais… Toks jausmas, kad jie čia metai iš metų gali savo veiklą tęsti ir niekas nepasiekeis. Kaip visada keičiasi tik veidai, bet ne tikslai…Tai žmonėm tas ir atsibodo, o čia vėl trūkt už vadžių, vėl iš pradžių.. Paskui tokius tikrai neisiu.. Šitie žmonės įsipareigojo, tai arba tegul daro, arba netrukdo. Manyčiau turėtų būti toks požiūris: jei nesugebi, traukiesi. Neatsakai už savo žodžius (kaip buvo šioj situacijoj), traukiesi. Ateis kitas vedlys ir vėl ves tuo pačiu keliu, mesim ir jį per bortą. Ir taip kol atsiras žmonių, kurie pastovi už tai ką jie transliuoja.. Nereikia taip susireikšmint šeimų sąjūdžiui, nes ir jiems prieis eilė, žmonės ne kvaili. (Būna prastai informuoti, bet ne kvaili) Nebijokit, pas mus apie 2mln. pretendentų, žmonių užteks. Ateikim visi išsakyti savo nuomonę rugsėjo 10d.

 5. Manau, kad visi komentarai yra teisingi. Seime raugas, o šis susitikimas, źiupsnelis druskos ant pasmirdusiu seimo raugo pūtų, bet rūgimo nenutrauks, kol viso brudo iš seimo neišmešim ir tu rūmų neišvalysim.
  Tik nauji rinkimai ir atnaujinti santykiai su kaimynais, ju atsiprašant uź idijotu veiksmus.

 6. Jeigu ta seimo šaika ir „sukluso“,tai po susitelkimo branduolio ir referendumo iniciatorių veikimo planų.O po šitų apšlifuotų reikalavimų,kaip surinkti jų parašai,ar maršo reikalavimai-jokios reakcijos.Taip,kad neaišku,kas šitų derybininkų derybų derybos.

 7. Šeimų sąjūdį palaikau. Dalyvavau nuo iki gegužės mitinge.
  Dabar jau man kyla daug klausimų.
  Reiktų siekti seimo paleidimo ir išankstinių seimo rinkimų ir taškas!
  Čia reikalavimuose beliko Dulkio atleidimas. Kur pati Čmilytė, Armonautė, svarbiausia Gabrieliukas ???
  Toks vaizdelis, kad Jūs ponai pasidarėt tokie švelnučiai pukuotukai. Kodėl taip???
  Man atrodo, kad Jūs ponai, apie derybas nieko neišmanot, arba dirbat kartu su valdžia.
  Vien susitikimas ir pokalbis lauke parodo, kad Jus laiko nulio vietoje. O Jūs euforijoje !?
  Valdžia buvo jau susimasčiusi ir truputį išsigandusi, o Jūs po tokių derybų ir tokių reikalavimų manau daug ką sugadinote.
  Saulius

 8. seimui reikia primint,kad Vilnius -dar ne visa Lietuva. Lietuva kur kas didesnė ,joje irgi gyvena jų rikėjai,turi problemų ir nori taip pat būti išgirsti
  Šitei atstovai susitikę su Čmil ,grįžo euforijoj,ir tai yra labai klaidinga nuostata.Šitiek laiko koncervatoriai tyčiojosi iš Žmonių,kad pasiekt su jais kompromiso-reikia būti grieštesniais ,konkretesniais,reiklesniais.
  Turi jie pagaliau atsisukt veidu į savo rinkėją!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.