Panika aukštuosiuose sluoksniuose

Dr. Nida Vasiliauskaitė apie artėjančią dieną X Sveikatos teisės institutas : kokia tikroji misija? Protesto logika „Galimybių paso“ klasta.

Pasidalinkime

Komentarų: 9

 1. ačiū už video. Teisingai pastebėta apie universitetus (LSMU medicina), netekę autonomijos, vadovaujasi Vyriausybės sprendimais ir remia priverstinį skiepijimą.

 2. Tik visi kartu nugalesim sita melo pandemija, kurios tikslas atimti visas teise, plesti ir naikinti zmones.

 3. O tai kad neva neisiu į mitingą, dėl to kad bus tas ar anas, čia yra tik smulkiūjų niekšelių pezesiai, ir gasdinimai kaliausėmis, nereikia kreipti į tokius dėmesio

  1. Sveiki.Nida,noriu Jusu paklausti ;Ar Jums zinoma,jog delfio redakcija gavo 25 milijonus sorosho jevru,uz klaidinga tiekima info?? Ar tiesa,kad delfio redakcijoje niekas nedevi kaukiu,ir visi supranta kas ta plandemije??Ar tiesa,kad penkis kart padidinti delfio darbuotoju atlyginimai?? Feisbuke sklinda tokia info,ar galima tuomi tiketi?? Aciu Jums .Sveikatos ir stiprybes .

   1. Anonimas. Taip, delfio darbuotojai tikrai gauna penkis kartus didesnes algas, o už tai turi meluoti apie pandemiją, taip sakė viena delfio darbuotoja

   2. Delfio darbuotojai meluoja, ir už tai gauna pinigus, bet jie nėra tie, kuriems koronaaferos globalieji organizatoriai nuleistų tikrą informaciją apie koroną. Todėl delfinaristai nieko nežino, kaip yra iš tikrųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.