Komentarų: 23

 1. Labai žiauru,bet žmogeliai vis dar grūsis eilėse dėl to nuodo,kuris atveria kelią į LAISVĘ.

  1. Teta dirba sunkios būklės ligonių skyriuje, pasakoja kas dien kas ten darosi… Skiepyti – paralyžius, trombai ir kita… Patys ligoniai verkia ašaromis iki skiepo jokių ligų neturėjo, nemanau kad čia sutapimai…ar teko kam matyti kaip limpa magnetas i skiepijimo vietą? Mačiau 3 kart.. Kaip? Ten tik „mėsa“ ir kraujas… Prie ko limpa magnetas? Nu baisūs dalykai vyksta… Aš dar nesirgau covid, ir nesiskiepijau, dirbu prekyboje, kur kas dien tūkstančiai žmonių praeina.. Sirgo vadovai, kolegos aplinkui, o aš per tuos 2cpandemijos metus ne. Turiu stiprų imunitetą ir jo negadinu.. Laikysiuos kiek galėsiu..

   1. ir dar žinok 7,5 mlrd.junitu jau lokacijose, ozu jau nebetempia, matrica persisiuvineja, gelezis instaliuojasi, del to ir tarantinai kventinasi ir komendanturines- kvantines morfologijos laminuojasi, kad teksturose maziau uzstriginetu…

   2. Laikykitės. Gerai, kad iš darbo nepašalina. Kur dingti be pajamų. Jei testai bus mokami po 70e, o per mėn. 3 reikia daryti, tai 210e, o atlyginimas 300e. Patarkite ką daryti.

   3. PABANDYKITE MAGNETĄ UŽSIDĖTI SMILKINIŲ VIETOJE, GAL STIPRIAU PRILIPS !!!

   4. Pabandykite prisidėti magnetą savo smilkinių vietoje, gal dar stipriau prilips !!!

   1. teks visiem draugiskai emigruot is lietuvos,ka daugelis jau ir daro,patys sau gales vadovaut

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.