Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Naujoje „Lapių medžioklės“ serijoje filosofė Nida Vasiliauskaitė sako, kad kitas logiškas valdžios žingsnis bus žmonių be galimybių pasų iškraustymas iš daugiabučių.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Durnius ir bažnyčioj muša! Atvirai tyčiojasi iš žmonių, bet daugumai – dzin. Kas iš tų mitingų, jei nėra konkrečių veiksmų? Kiek dar turi praeiti laiko, laukti, kad visus paverstų zombiais?

  2. Gėda studentams ir dėstytojams, kad leidžia taip iš saves tučiotis, ir vistiek vaikšto į paskaitas. Man tai reikštu kad studijos yra uždraustos, tik dėl to dabar Lietuvoje visiškai nustojau vaikščioti į barus, kad ten liepia dėvėti antsnukius, man tai reiškia kad barai uždrausti

    1. Dėstytojai gali testuotis kaip ir dauguma kitų dirbančiųjų kas 7-10 dienų. Studentams gi pasakyta – susibadykite, testai baigsis spalio 15 d. O visą savaitę jiems reikėjo testuotis kas 2 paras…
      O beje, tas statistikos augimas nuo liepos antros pusės būtent ir susijęs su privalomų skiepų įvedimu daliai dirbančiųjų. Nes kai birželio pradžioje baigėsi mokslo metai (moksleiviai ir mokytojai buvo testuojami), prasidėjo atostogos, tai infekuotųjų skaičius smarkiai krito.

      1. Patikslinu. statistikos augimas nuo liepos antros pusės būtent ir susijęs su privalomų testų (ne skiepų) įvedimu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.