Kodėl koncervatoriams reikia S.Skvernelio frakcijos Seime?

„O jei rimtai“ laidoje apie tai, kodėl koncervatoriams reikia Sauliaus Skvernelio Seime.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Ar tu mąstai,ką prirašęs.Ar gaudaisi,kad nusišneki? Ką tau blogo padarė tas kunigas? Dabar tik supratai,kai visiems akys atvėrė,kas vyko ir vyksta toliau.Bet mūsų tikėjimas koks bebuvo,per tiek metų įaugo į kraują ir mes turėjome į ką atsiremti,be tikėjimo,ne gyvenimas.Žmonės sako Dievas-Liuciferis,gal dar ir priklauso nuo gyvenimo kokybės?! Nereikia tiek sureikšminti,nusiramink,pamedituok,gyliai pakvėpuok.Mitingo plane buvo ir ponas Vaitkus ir kt.gydytojai,bet jiems užtvėrė kelią,nedalyvauti.Ir Airijos ir Vengrijos svečių nebuvo ir t.t.Tai,va kupriuko muzikanto ištva-toliau degraduoja.

  2. Jiems jau ir kelnėse neliko gėdos.Mulkino nuo 1990m.mus,o dabar dar esame masonų-satanistų pinklėse,kad žmonėms padėti,pagelbėti,ne,toliau duokit pinigų.Valdžiagyviams,ne TAUTA rūpi.Daro visokias machinacijas,kaip apipist ant posūkio žmones,savo naudai.

  3. Zaharauskai, mums nusispjauti ant tų tavo Skvernelių, ir kitokių politikų tarpusavio santykių, tu nukreipi dėmesį nuo esminės blogybės šiuo metu, tai yra žmonių teroro su neegzistuojančiais virusais, ir protu nesuvokiamos prievartos ir diktatūros. Kodėl per mitingą neleidai pasisakyti atsitiktiniams žmonėms, vietoje to ikišai kažkokius besimeldžiančius kunigus – masonus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.