Lietuvos šeimų sąjūdžio pranešimas: pilietinio pasipriešinimo akcija prekybos centrų „BOIKOTAS“

Kviečiame prisijungti!

Pasidalinkime

Komentarų: 19

 1. Nu nu. Bedarbiai neapsipirkines. Oho kaip baisu. Makaronu nepirks. O jeigu rimtai. Tai savo paistalus pasilikite sau. Galbūt ir turite savo bendraminčių, kurie aklai tiki ka sakot, jug ne kiekvienas įsigilinęs į pateiktą šlamštą, pavyzdžiui jūsų mokslininkai kurie aiškina kokie skiepai pavojingi, pasiguglinus ankstesnius pranešimus kol nebuvo pandemijos pasakojo, kaip agurkas analinis angoi gydo hemorojų. Kiti kad žemė plokščia o dar kiti kad ateiviai mus valdo. Dar daug įdomybių….

  1. mokslininkai teikia faktus ir pagal zmigaus genomus ir pan. ka gali daktarai musu arba sveikatos apsaugos ministras. jie nieko nezino. kaip vakcina reguos su tavo esamom ligom. yra faktu kur ir sveiki suserga. tai ar cia nesamones. nuo kada vaikai serga vyresnio amziaus zmoniu ligom.. juk traumuojama is leto. o kur dar visu kitu nesamines. kaip armonaites, pinigu kisimas i kosmosa, Bilotsites tvoros nuo rusu statymas kuri laimejo energetikos kompanija be konkursu. kur raskeviciau pasiulymai mokint vaikus 8 metu lytinio svietimo. nu nzn man tai protu nesuvokiama. ka jie ruko pries tokius pasiulymus. juk visos tos skolos ka jie pripis per visas savo nesamones, ne jie mokes o mes paprasti zmones. as nesuprantu net policijos kaip jie gali gint, kas lauzo konstitucija. juk pasikeis valdzia ir bus isgaudyti, kaip vis dar gaudomi po sausio 16 ivykiu.

 2. Jūs su savo 1000 nepasitenkinusiu prekybccentrius boikotuosit… 😁 Juokinat svietą… Žinot. Ką pasakys prekybos centrai…. Aš Maxima ir man viskas pochui…. 🤣🤣🤣

  1. Komikas. tu ziurai ar klausai ka sneka. sneka tiesa. ir jau net verkt norisi. skiepai mirtinai zalingi, o jei nemirsti suzalojamas tampi. juk baltujuju kraujo kuneliu spuglaibprisikiabina prie betkokios ligos ir sustiprina. nuo kada 15metu vaikai serga onkologinem ligom. nuo kada valstybes projektai darojmi be projektu. nuo kada tavo asmenine info tapo visa.. atsibuskit zmones. plauna pinigus pries akis ir dar saiposi. ar girdejai per tv3 bent viena mirti nuo vakcinos? as ne. bet pilni oficialis puslapiai sveikatos, kad mirstama ir kiek suzalojama. pasidomekit bsk sudo.nemaldami. toks vaizdas kad klausot akimis..

 3. Vienu ar kitu atveju mus ten neileidžia,
  o kai baigsis tas beprotnamis jie vistiek išliks išdavikais.

  1. Iš kur maistą imi, kad taip tvirtai teigi? Aš tik už boikotą, bet realybė tokia, kad 100 proc. piliečių perka maistą parduotuvėje. Taip, kai kuriuos produktus galima nepirkti, galima turguje, ar užsiauginti. Bet vis tiek dalį maisto tenka pirkti.

   1. Kokia sveika? Rinka kelių stambių prekybos tinklų rankose. Likusi dalis sudaro gal 10-15 proc. Kad įvyktų rinkos pokyčiai, reikia laiko. O laiko nėra. Be to reikalavimai visiems vienodi. Prekybos tinklų parduotuvių dauguma vis tiek mažesnės nei 1500 kv, m. Taip kad tik keliose dešimtys didžiųjų prekybcentrių sulauks mažiau pirkėjų. Bet jie visi priklauso tiems patiems 4 prekybos tinklams…

 4. Kur žiūri mūsų VSD, kas jam moka, ko jis nori…..kam jis dirba…..viskas kainuoja ir kažkoks presporantas, kainuoja, kas už tai moka, kam reikia

 5. Kažkoks dėdė pasakė ir dabar visi puls vykdyti. Tik kaimiečiai gali neiti į prekybos centrus, o nabagai miestiečiai neišgyventų be prekybcentrių. Jų mentalitetas kaip naminių gyvūnų.

 6. Baikutoti reikia ne savaitę ir ne iki to kol pakeis išligas tie prekybos centrai , o mėn ar net kelis mėnesius . Šiaip Maksimos paslaugomis nesinaudoju jau keleri metai ir nieko .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.