Piliečiai? Biomasė!/Kaip priešintis?

Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją 19.00 val.

Naujoje „Lapių medžioklėje“ filosofė, visuomenininkė, publicistė dr. Nida Vasiliauskaitė atskleidžia, kad šalį valdantys cinikai žmogų telaiko biologiniu mechanizmu, turinčiu anksčiau nematytą prievolę – būti sveikam. Giorgio Agambeno filosofija. Zoe, bios. Kur dingo bios? Homo sacer. Kuo tai gresia mūsų visuomenei, ir kaip gintis? Nida Vasiliauskaitė kalba apie GP naudojančių prekybos centrų boikotą ir atskleidžia planą kurti naują partiją.

Pasidalinkime

Komentarų: 11

 1. Išmesk savo „straipsnį“,kurį prieš pora dienų parašei,į kanalizaciją,nes tu esi smulkus blevyzga.Ir neklaidink žmonių.

 2. Dar nemačiau kad Nida šitaip maltu šūda, ir tik pabaigoje pasakytu tai kas ir taip savaime aišku. Aš tokį raginimą, ir dar išsamesnį parašiau pora dienų anksčiau savo dabartiniame straipsnyje, kurio dar nebaigiau

 3. Parasiau komentara, bet kad praktiskai ji isvysti siame puslapyje, biurokraktisku kliuciu pakako,kad jis cia nepasirodytu. Atleiskite.

 4. Jei galvoji Nidute, kad negalintys ieiti i dideles Maximas, atsisakys ir mazuju Maximyciu, manau l klysti. Aisku as, i Lidla, kuris IRGI yra salia to laikysiuosi. Bet dauguma, as isdrysciau sakyti, kad suabejociau. O graikisko zodzio „Zoja“-reiskiancio gyvenimas, interpretacija, as kazkiek isdrysciau suabejoti. Bet vis tiek tavimi zaviuosi! Juk taip mastanciu, isreikainciu tai zodziai, praktiskai nera..

 5. Tai kalba kaip priesintis, bet neduoda nei dokumentu sablonu

  1.Dokumentas įrodantys, jog darbuotojas yra pasveikęs nuo COVID-19 ligos
  2.vakcinacijos išrašą
  3.ES skaitmeninį Covid sertifikatą
  4.neigiamo testo rezultato išrašą

  Duokit skanus siu dokumentu tuomet bus kaip priesintis, bevercius mitingus darykit be musu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.