Kaip elgtis verslui, kad negautų baudos dėl Galimybių paso ar kitų dokumentų tikrinimo, teikiant kontaktines paslaugas? Aktualu visiems.

Marijus Velička apie tai, kaip elgtis verslui, kad negautų baudos dėl Galimybių paso ar kitų dokumentų tikrinimo, teikiant kontaktines paslaugas.
Aktualu visiems verslo subjektams, fiziniams ir juridiniams asmenims, smulkiesiems verslininkams.
Kokio dokumento turite pareikalauti iš Kliento?
Ar galite tik vizualiai apžiūrėti dokumentą?
Kokie duomenys vertinant dokumentą yra svarbūs?
Kur baigiasi Jūsų atsakomybė ir prasideda Kliento?
Teisinis patarimas.
Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Marijus Velička – tai advokate, ar pseudo advokate ? Kokia atsakomybe norite uzkrauti klientui? Nera istatymo del GP, jis neteisetas. Kodel advokate nesnekat kodel policija nesupakuoja prekybcentrio apsaugos kuri neteisetai pazeidziant istatymus neileidzia i prekybos centra? Alio kodel nusisnekat?

    1. Ogi todėl, kad privatus prekybcentris išvis negalėtų veikti nesilaikydamas jam primestų vyriausybės nutarimų, arba veikdamas nesilaikant tų nutarimų būtų sužlugdytas baudomis – t.y. abiejais atvejais bankrutuotų, ko jam visiškai nereikia. Policija nesprendžia ar GP teisėtas ar neteisėtas – policijos darbdavys yra VRM, o šio darbdavys yra vyriausybė – anie sprendžia, kiek pareigūnai turi atsižvelgti į pagrindinį šalies įstatymą (nonsensas, bet tikrovė – „nepatinka – netarnauk!“, arba užsiknisi per teismus teisybės ieškoti). Marius pasakė tik vieną : jei nori rizikuoti pateikdamas kląstotą blanką – tavo valia rizikuoti – įkliūsi per prekybcentrio patikrinimą, tavo bėdos. Aš į tokius išvis neinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.