Prekybos centrai valdžia netiki

Ar prisimenate kaip prieš rugsėjo 13-ą dieną prekybos tinklų valdytojai kalbėjo apie esą pasiruošimą ribojimams? Ar prisimenate, kaip viso viešo nerimo tebuvo kaip gi surasti, kas tikrins įvairius imuniteto dokumentus? Ir visa tai prekybos centruose skambant provyriausybinei reklamai. Tik štai visiškai atviri ir objektyvūs duomenys rodo, kad visi bravūriški jų pasisakymai nieko bendro neturėjo ir neturi su tikrais jų lūkesčiais ir galimai katastrofai prekybininkai ėmė ruoštis gerokai iš anksto.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Ismokit skirti prekibos centrus nuo prekybos tinklu. Prekybos centrai produkcijos nepardavineja, jie nuomoja patalpas, tai apie koki apyvartos kritima jus kalbat???? Ekonomikos mokslu daktarai, net juokas ima

    1. Prekybos centrai priklauso (dauguma jų) prekybos tinklams ar jų dukterinėms kompanijoms. Tai viena. Antra, dideliuose PC, kur reikia GP, krito apyvarta, nes sumažėjo pirkėjų. Ne tik Maximose, Norfose, Rimi ar IKI, bet ir kitose parduotuvėse ar paslaugų firmelėse (tarkim, kosmetikos kabinetuose ar kirpyklose), kurios yra po tuo pačiu stogu.

  2. Vienur atleidžia, kitur priima. Deja, bet 90 proc. ėdalo lietuviai perka prekybos centruose. Dideliuose, mažesniuose, bet būtent PC. Ir šventa dvasia, deja, niekas negyvena. O kai kur ir alternatyvos prekybcentriams nėra. Todėl didesni sumažins darbuotojų, perkeldami į mažesnius, kur srautai padidėjo. Kai kurie atleis darbuotojus, bet be darbo žmonės nesėdės ir nueis į kitų tinklų parduotuves dirbti, ten, kur išaugo pirkėjų srautai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.