Referendumo turo po Lietuvą pirmieji įspūdžiai

Projektas „Mūsų TV“ pradeda turą po Lietuvą. Simboliškai turo pradžia skelbiama nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Spalio 11 dieną, 12 valandą Tveruose, Žemaičių aikštėje mobili „Mūsų TV“ studija lauks bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi galimybę pasirašyti inicijuojamam referendumui dėl 100 000 parašų kartelės sumažinimo, tam, kad ateityje būtų galima lengviau inicijuoti referendumus. Kol kas Lietuvoje norint inicijuoti referendumus reikia surinkti 300 000 parašų, o tai tokioje mažoje šalyje yra sunkiai įgyvendinama. Todėl visus kviečiame atvykti ne tik pasirašyti, bet ir padėti rinkti parašus.

15 dieną. 9 val. Naujoji Akmenė (centre prie aikštės),12 val. Senoji Akmenė (prie autobusų stoties),14 val. Papilė (prie Simono Daukanto paminklo) ir 17 val. Venta (prie bažnyčios).

Pirmieji įspūdžiai

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis

Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv

Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 12

 1. Vaidai, bent radijo stotį ,gal reiktų, radiją irgi klauso. Nes taip, kaip ir sakai „tiesa“ tik iš dėžės.
  Ir dar patreon apsu nerandu mūsų televizija.

 2. Nėra jokios naujos ligos, Vaidai. Kada tu tą suprasi. Negi esi ant tiek neprotingas? O gal tu specialiai palaikai sistemos naratyvą? Ta liga ir yra gripas, kaip ir visos kitos slogos ar peršalimai. Jie oficialiai pripažino, kad tas jų testas neatskiria gripo nuo karonės. Va tau USA gripo statistika – Amerikoje gripas nuo 38 mln. 2019 sumazejo iki 1800 – 2020. Covid nuo nulio 2019 pakilo iki 44 mln. 2020. Lietuvoje irgi gripas išnyko, o karonė atsirado. Nebuk bukas. Atrodo tarsi pats tą LRT nuo ryto iki vakaro žiūrėtum jei tokias nesamones kalbi…. Ir dar nori, kad mastantys žmonės paskui jį eitų…

 3. Vaidai, čia tas antenų numušimas nieko neduos. Aš pajungiau ten tuos smart tv. Pažiūrėjo ir pasakė – atjung, man čia tų nesąmonių nereikia.
  Jiems reikia, kad rodytu per tv. Paspaudei pvz. 5 ant pulto ir rodo. Va tada tai reiškia bus teisybė. O tie visi internetiniai kanalai per tarpininkus čia yra ne televizija, o parodija.
  Geriau susikonsetruok į tikros tv. sukūrimą, pasidomėk, kaip ten su dažniais ir kiek kainuotu visa tai (įranga, patalpos ir t.t), kad paleist tkrą televiziją. Žinant, kiek reikės pinigų, galima bus pradėt galvot iš kur juos paimt.

 4. Negyvo nepabudinsi.Senukų daug balsuojančių už konservatorius,didžiulė dauguma vakseriai,tikintys mokslu,tik nesuvokiantys,kad visos tos vis dar didėjančios savivaldybės su tais kostiumuotais bedarbiais ištikus bėdai nesuteiks reikiamos medicininės pagalbos vietoj dabar naikinamų ligoninių.

 5. reikia suprast kad kasdien klausant to,ką per TV meluoja,o teisybės neišgirsi,tai ypač pagyvenusiems,yra tiesiog įteigiama,ikalama kad taip ir yra,kaip sakoma ir rodoma.

  1. na as senas 73m,ir ka galvoju ir kalbu kaip Vaidas ir neziuriu tu lietuvisku kanalu gal jau 15metu

 6. Reikia didesniu reklamu, nes kas nera informuotas tas net nesupranta apie ka cia kalba. Nera isankstiniu reklamu ar skelbimu

 7. Kaip būtų baisu gyventi, jei nebūtų žemėje tokių nuostabių žmonių, kaip Vaidas ir jo bendražygiai. Pabandykite tik įsivaizduoti, kad aplink vien televiziniai zombiai ir parazituojantis „elitas“… Tai siaubas sukausto.
  Didžiulė pagarba tikriems Žmonėms, patriotams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.