Kas jie, STI ekspertai? Rimas Jankūnas

STI – tai ne tik apie sveikatą ir teisę. STI – pirmiausiai apie ŽMOGŲ! Apie Jus ir mus. Sveikus ir sergančius. Skiepytus ir neskiepytus.
Kas jie, Sveikatos teisės instituto ekspertai?
Kokių kompetencijų, patirčių ir vertybių kurstomas jų darbas?
Kokie žmonės yra už skaičių, argumentų ir siūlomų sprendimų?
Bendraminčiai ir oponentai, keliantys klausimus, ieškantys atsakymų. „Stiprūs žmonės“, kurie pirmiausia asocijuojasi ne su jėga, o su atsparumu ir mokėjimu nepalūžti žinant, kas esi ir ko sieki. Su gebėjimu laikytis savo vertybių net ir kritinėje situacijoje. Talentu išlikti savimi. Išlikti žmogišku.
Rimas Jankūnas – STI direktorius, biomedicinos mokslų daktaras, docentas, daugiau nei 25 metus universitete dėstantis farmakologiją, Valstybinėje vaistų kontrolės tarnyboje vadovavęs vaistų registracijai, atstovavęs Lietuvai Europos Komisijos ir Europos Tarybos komitetuose ir darbo grupėse.
Kasdienybėje Rimas neatsiejamas nuo mokslo, kamuolio ir dviračio: į paskaitas, susitikimus jis nuolat mina. Mina tam, kad stiprėtų, patirtų pasaulį, pažintų save. Įdėtas darbas čia visada atsiperka. Nors nėra didelių patogumų ir apsaugos nuo stichijų, ant dviračio gali tikėtis stebinančios perspektyvos: juo sparčiau minsi pedalus, juo greičiau su juo išsiskirsi. Čia, per gerą metrą nuo žemės, viešpatauja absoliutus teisingumas. Čia nepasukčiausi: pirmyn važiuoja tik tas, kuris ryžtingai dirba, o aukštumų siekiantys turi atkakliai gerinti savo formą ir iš visų jėgų veržtis į priekį. Toks ir yra Rimas.
Šiuo video pradedame ciklą, kuris yra mūsų didelio būsimo darbo pradžia. IŠLIKTI ŽMOGUMI.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

 1. Įsivaizduokite žaidimą šachmatų lentoje, kur
  baltieji vietoje visų figūrų turi tik pėstininkus,
  o juodieji – vien tik valdoves.
  Ar žaidžiantys baltaisiais turi šansų išlikti ?
  Kad STI ko nors pasiektų – turi sulaužyti
  paradigmas. (Juodieji jau senai ir nusikalstamai
  tai padarė. Baltieji tai gali padaryti be
  nusikaltimo, tiesiog reikia drąsos, išminties ir
  daug darbo, nesitikint atlygio.)

 2. Kaip suprasti kad iš pradžių kritikuoja vakciną dėl jos neužbaigto išbandymo, ir už minutės sako, kad “ niekas nekalba apie rizikos grupes“. Man 38 metai ir turiu hepatitą B. Tai man skiepytis neišbandyta vakcina ar ne, Jankūna? Arba paaiškinkit ko aš čia nesuprantu.

 3. Ačiū gerb.Jankūnui už didžiulį atliekamą darbą.Tik genocido vykdytojai yra kurti ir akli pamatyti ką jie daro žmogui ir Lietuvai; kokį žiaurų blogį jie kuria.Institutui reikia pasitelkti dorus žurnalistus, kad jie ištransliuotų plačiajai visuomenei apie valdžios fašistinius darbus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.