Tautininkas Kundrotas stipriai kirto referendumo iniciatyvos reputacijai

Tautininkas Marius Kundrotas atskleidė, kad referendumo iniciatyva, dėl referendumo iniciatyvos kartelės sumažinimo iki 100 tūkst. parašų, jau yra sukompromituota.

Signatarui Audriui Butkevičiui tautininkas uždavė klausimą, kuris, pasak jo, rūpi daugeliui.

„Dar viena klausimas, nelabai malonus, bet jis rūpi daugeliui. Jūsų referendumo iniciatyvoje dalyvauja įvairūs žmonės. Kai kurie jų nežino kam priklauso Krymas, garbina sovietų sąjungą, šaukiasi Vladimiro Putino, Lietuvos patriotus vadina banditais. Ar tai nėra kompromatas tokiai gražiai iniciatyvai?“, – klausimą iškėlė tautininkų politologas.

Tačiau kokie asmenys konkrečiai nežino kam priklauso Krymas, garbina sovietų sąjungą, šaukiasi Vladimiro Putino, Lietuvos patriotus vadina banditais, M. Kundrotas neatskleidė.

Akivaizdu, kad ši M. Kundroto paskelbta informacija gali neigiamai paveikti žmonių nuomonę apie šią referendumo iniciatyvą. Nes gali būti, kad šį referendumą organizuoja priešiškos Lietuvai jėgos, galimai valdomos Maskvos, Minsko ir net Pekino.

Ekspertai.eu primena, kad referendumo iniciatyvinę grupę sudaro 19 asmenų, tai: Aušra Blažėnienė, Audrius Butkevičius, Nendrė Černiauskienė, Janina Dovydaitienė, Bronislovas Genzelis, Eimantas Grakauskas, Tauras Jakelaitis, Danutė Jasilionienė, Egidijus Klumbys, Kęstutis Krištaponis, Stanislav Ladinskij, Aldas Mačiulis, Audrius Nakas, Vilmantas Povilaitis, Vida Stankūnienė, Daiva Šeškauskaitė, Danguolė Tautvydienė, Zigmas Vaišvila, Valdemaras Valkiūnas.

O prie pačios referendumo iniciatyvos prisideda dar kur kas daugiau žmonių – tai parašų rinkėjai, agitatoriai ir net galiausiai visi tie, kurie jau pasirašė ar ketina pasirašyti už šią referendumo iniciatyvą.

Kurie iš šių žmonių nežino kam priklauso Krymas, garbina sovietų sąjungą, šaukiasi Vladimiro Putino, Lietuvos patriotus vadina banditais, ekspertai.eu duomenų taip pat neturi.

Todėl ekspertai.eu susisiekė su vienu iš iniciatyvos autoriumi Z. Vaišvila. Tačiau pastarasis taip pat negalėjo pasakyti, kuriuos asmenis M. Kundrotas turėjo omenyje, sakydamas, kad jie nežino kam priklauso Krymas, garbina sovietų sąjungą, šaukiasi Vladimiro Putino ir Lietuvos patriotus vadina banditais.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. musutv visai nupindejo kisa fasistus ,kam jie cia reikalingi,zmones ir taip pavarge nuo susikto gyvenimo dar cia kam rupi kieno Krymas,hoholai isigalvojo durna klausima, o musu bezdziones megdzioja,Krymas buvo ir liks amzinai Rusijos

  2. Iš kur čia dabar rusofobų straipsniai musutv, rusofobijos norit eikit garbinkit lansbergį, čia jums ne vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.