„Valdantieji tai daro tyčia!“- Ruginienė ir Vėgėlė plėšia kaukes. Pasakė, kaip sustabdyti beprotybę

Lietuvos Advokatų tarybos pirmininkas profesorius Ignas Vėgėlė ir Lietuvos profsąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė nevainikuoja valdančiųjų „gerus norus“ „Teisingumo registre“ su Valdu Vasiliausku.
„Ar su mumis atliekamas eksperimentas?“. „Vyriausybė daro klaidą po klaidos!“ . „Tada susirinko darbdavių lobistai ir pasakė, kad čia štai tie kalti, kurie nenori skiepytis“.
Kodėl Profsąjungų konfederacija nustojo remti vyriausybės pandeminę politiką?
Ar iš tiesų mokamų testų tikslas – viruso plitimo suvaldymas?
Kodėl siekiama visuomenės suskaldymo? Kokios bus pasekmės?

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Pabūsiu tas iš visuomenės, kuris neleidžia taikyti sau prievartos: Diletantai, kalbate apie išvestines pasekmes, o pirminių priežasčių arba nematote, arba nenorite matyti, o gal tiesiog smegenų keliamoji galia jūsų per maža tai suvokti. Tai ne v iruso pandemija, tai PCR testo pandemija. Polimerazės grandininė reakcija neskirta nustatinėti v irusus ar bakterijas. Jos paskirtis yra replikuoti RNR arba DNR grandines. Apie tai labai aiškiai yra pasisakęs ir pats tos reakcijos atradėjas K.Mulis. Tai ką jūs dabar darote, tai tas pats kaip su termometru matuoti oro drėgnumą.Kai išspręsite šitą problemą, visos kitos savaime išsispręs. Bet vėpsančioms tokias laidas avims toks pašaras matyt tinka ir reitingai laidų kyla. O dabar OPTV trintukai jau galite mano komentarą trinti, nes jis juk gadins jūsų tokį šaunų kovotojų su vėjo malūnais įvaizdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.