Referendumo parašų rinkimo lapkričio 13,14,15,16 dienų grafikas Vilniuje

Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi galimybę pasirašyti inicijuojamam Referendumui dėl 100 000 parašų kartelės sumažinimo tam, kad ateityje būtų galima lengviau inicijuoti referendumus. Kol kas Lietuvoje norint tai padaryti, reikia surinkti 300 000 parašų, o tai tokioje mažoje šalyje yra sunkiai įgyvendinama. Todėl visus kviečiame atvykti ne tik pasirašyti, bet ir padėti rinkti parašus!

Turo metu iš įdomių pašnekovų imsime interviu, darysime vaizdo reportažus, filmuosime pokalbių laidas, na, ir tiesiog bendrausime. Tie, kurie norite gyvai pasišnekėti ir pasirašyti dėl Referendumo, kviečiame atvykti į numatytas pagal grafiką vietas.

Vilnius

Lapkričio 13 d. nuo 14 val. iki 18 val. aikštelėje prie p.c. „Akroplis“ (Ozo g. 25)

Lapkričio 14 d. nuo 11 val. iki 17 val.  priešais p.c. „Mandarinas“ (kitoje pusėje kelio)

Lapkričio 15 d. nuo 11 val. iki 17 val. prie p.c. „Nordika“ (Vikingų g. 3)

Lapkričio 16 d. nuo 15 val. iki 19 val. prie p.c. „Vilnius Outlet“ (V. Pociūno g. 8)

Būtinai turėkite su savimi asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę, kiti dokumentai netinka!)

Platinkite žinią savo mieste, kada ir kur bus galima pasirašyti už Referendumą. Pasidalinkite informacija savo miesto Facebook grupėse, priklijuokite skelbimus miesto skelbimo lentose, dalinkitės su draugais, pažįstamais ir giminaičiais!

Vaidas Žemaitis Lekstutis
Pasidalinkime

Komentarų: 13

 1. Sveiki , sėkmės ir kantrybės tiems kas renka parašus.O Lietuvos piliečiams Vienybės ir Dievo palaimos ,kad praregėtu ir pakeltų šiknas nuo sofu ar kas nors kam protestavot, dėl kainų.

 2. zmones pradekit nuo saves,ar jus ryžtumetes gelbet,aukot del tos supistos lietuvos savo sveikata bei brangu laika, jei neizvelgumet tame sau perspektyvos bei naudos.visi šitie tautos „gelbetojai“ yra is musu tarpo,kurie atsiradus bent menkam šansui nepraleis progos kelyje prie lovio!matytas ir girdetas modelis!prisiminkit mindauga murza ultraradikalus veikejas,bet kai prieme dirbti savivaldybes tarybos nariu visi nacional socialistiniai judejimai pasibaige…ir tokiu pavyzdziu galima rasti nemazai,taip kad netikėti tais apsimeteliais!

 3. Mukas teisus.Ir Lekstutis „netikras“ ir referendumo parašai nieko neišspręs.Ar Lekstutis ,po surinktų parašų, su balsadėže važinės po Lietuvą?

 4. Pirmiausiai visi nesklandumai (jeigu tokie yra, didesni ar mažesni) kyla tik iš SUSITELKIMO (tegul būna „branduolio“) vadovų: Nendrės ir Tauro. Nendrė ne piktybinis žmogus, bet vietos po saule ieško ne tais būdais – stumdydama petimi net savo jau buvusius kolegas; Tauras kitaip,- jis užkietėjęs demagogas, todėl jie su Zigmu kaip du vienos poros batai. Rašau tai todėl, kad dėl jų diletantizmo (o gal – neduokdiev – dėl piktnaudžiavimo padėtimi, gal tikisi po referendumo aukštų valstybės postų, ko tikrai nebus) pažangūs piliečiai ligi šiol nežino KIEK SURINKTA PARAŠŲ, Vaidas Lėkštuti (veik aktyviausias referendumo dalyvis) net pastumtas į šios kilnios veiklos nuošalę ir t.t. Iš to susidariusio „koordinatorių klano“ dvelkia ne koks kvapas, kuo skubiausiai reikia keisti organizacijos vadovą Taurą. Taip taip, Vaidai, nes būtent iš tos prizmės ir plaukia visi organizaciniai nesklandumai. Su Butkevičiumi jau išsiaiškinote (ir aš juo pradžioj labai tikėjau, kai jie trys, su Juozaičiu ir Tomkumi sėdo „tvarkyti Lietuvą“). Taip drąsiai rašau todėl, kad važiuojate į Vilnių, patį „keisčiausią“ referendumo tašką, kuriame be pažangių tautiečių, čia knibžda begalės diletantų ir parazitų. Dar nuo referendumo pradžios parašų rinkimo, aš tiesiog jaučiau silpną Vilniaus koordinatorių veiklą,- jie iškišę liežuvius „pradėjo lakstyti net po Lietuvą“, Net aplenkdami patį VILNIŲ! (gerb. Kęstutis ir kažkokia nepraustaburnė valytoja Oksana Pročkailo, kuri net nesistengė priimti iš manęs tų įstaigų ir organizacijų sąrašų (viso gal 5000 sąrašo žmonių), su kuriomis per mane reikėjo susiderinti tik laiką kada ATEITI ir PASIIMTI TUOS PARAŠUS), o pasiskundus Taurui, tas net išsišaipė, kaip karaliukas „ko čia trukdai“… Ar su tokiais debilais (atsiprašau) toli nuvažiuosi? Visur Vaidas neaplakstys, nors, matosi, be galo stengiasi. Tokius parašų rinkimų turus sostinėje reikėjo organizuoti kiekvieną mėnesį po 3 dienas, nes žinome, Vilniuje gyvena net 2 Kaunai… ir ect. Palanki parašų rinkimų dalis yra studentai, ypač ta jų dalis, kurie bus priversti testuotis už savo pinigus, po absurdiškų šaikos nutarimų. Rekomenduočiau apsilankyti Studentų miestelyje Antakalnyje (Studentų prezidentas Vytautas Kučinskas) ir „sustoti“ visai dienai Daukanto aikštėje ir dėl studentų, ir dėl Prezidentūros, ir dėl superinės reklamos). Nebijokite Prezidentūros, po „aptalžyto šlapiu skuduru“ G.Nausėda jūsų apsilankymo dėka jaus relakso atgaivą prieš valdžios parazitus, kurie naikina Lietuvą. O ir „nušautumėte“ antrą zuikį – paragintumėte Prezidentą pagaliau veidu atsisukti į tautą. Toks būtų mano komentaras.

 5. išskyrus Akropolį, tai nezinau, kazkokie užkampiai pasirinkti. Vikingu ar Pciūno gatvės, tai ten iš vis dykuma, nežinau iš kur ten zmones rinkisi…pilni rajonai Zirmunai, Antakalnis pensininku, kurie tikrai niekur neprivaziuos…

  1. Akropolis irgi ne variantas , kai ten renkasi daugumoi kas uz valdzia ir palaiko jos, reikejo seskines centre kaskaip bandit.Ten ir turgus ir poliklinika ir zmones ne ant nauju automobiliu pavalgit varo.

 6. Ponas Mukai, kreipiuosi i jus, kad esate neteisus. Reikia kažką daryti, negalima nuleisti ranku. Ir Lekstutis yra visiškai teisus, jis kalba teisinga kalba. AČIU jam už viską. Daugiau tokiu žmoniu Lietuvoje ir gyventumėm žymiai geriau nei dabar. Mes ji palaikysime visada.

 7. tas lekstusis labai primeta dievo avinėlį,toks neva nuosaikus,ramutis,teisingutis,mielas,svelnus,izvalgus,nuosirdus…Kauke…nieko daugiau,poza!Nieko tas parasu rinkimas neduos,esam per mazi diktuot salygas,visada busim priklausomi nuo didziuju! Nekvarsinkit Žmonėms smegenu su tuo referendumu…

  1. Mukuti , kas ir dėl ko Jums viskas blogai,ar kiekvieną dieną ne ta koja iš lovos išlipate ??? Vaidui didėliausios sėkmės,sveikatos

 8. Mano naminių kad prie IKEJOS daug ne surinksit, ten paprastem žmonėm be automobilio nėra kaip prijeit… Ten važiuoja paskiepyti su GP.

 9. Bukit atsargus! klaipedos nefridos ambulatorioje, seimos „gydytojai“ mulkina klientus per angliskus suklastotus depresijos HAD testus, isverte i lt kalba ir suklastavo, todel testai visiems rodo stipri depresija, nes 6 is 14 klausimu balai suklastoti kompjuterije, todel teisingai atsakei zmogus gauna vietoje 0 balu, 3 balus, surenka 18 balu ir kompjuteris rodo stipri depresija, taip nusikalteliai klaidina klientus, o gal net ir vaikus. Nefridoje tikrai medicinos nera, ten zmones mirsta. Jie tyciai netaiko pagalba, neguldo i ligonines. Kai pagavo nusikaltelus uz ranka, jie pradejo SAM kaltinti , kad tai ju testai. turiu kopijas. Manau apie sita kriminala turi visa lietuva zinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.