Specialus svečias – Darius Radkevičius, STI/ Ką jie siūlo?

Prieš Seimui apsisprendžiant dėl prezidento veto, Sveikatos teisės institutas paskelbė paprastą, žmogišką penkių žingsnių pandemijos įveikimo planą. Kas buvo toliau?
Apie jį – STI krizių valdymo ekspertas Darius Radkevičius
Juodasis ketvirtadienis Seime
Prezidento veto: kas vyko Seimo užkulisiuose
Konservatoriai likvidavo keturias sveikatos įstaigas
Laisvės partija išdurta?
Mokesčių didinimas – pavasarį?

Skandalas Briuselyje: įslaptino kainas

„Paskutinė instancija“ tiesiogiai su Rūta Janutiene ir Kęstučiu Skrebiu.

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Krizių valdymo „eksperte“ ir du mulkiai kitoje ekrano pusėje, nenukabinkite nosių, nes neužilgo ateis toks momentas, kai išmirs visi paliegėliai ir liks tik tie, kurių organizmai yra natūraliai prisitaikę gyventi nuolat kintančiose aplinkos sąlygose. Štai tada Lietuvėlė ir suklestės statistikų suvestinėse teigiamiausiai. Kitaip sakant, prarasite tautinę kiekybę, bet už tai pagerės tautinė kokybė – geriau penki ypač sveiki ir su blaiviomis galvomis ant pečių, nei šimtas paliegusių ir su suskystėjusiais pilkaisiais dangalais kaulinėse dėžutėse. Visa gamta gyvena pagal tą patį vieną labai paprastą, bet efektyviausią dėsnį, kuris vadinasi – natūrali atranka. Šitas visas užvirtas jovalėlis labai gerai parodė ir parodo ko iš tikro esate verti – tolimesnio normalaus gyvenimo ar deguonies degiklio reanimacijos palatoje. Skęstančiųjų gelbėjimas yra jų pačių reikalas – kai kiti mokėsi plaukti, skęstantieji leido linksmai laiką akropoliuose ir patogiai ant sofučių baksnodami nykštukais jautruolius ekranėlius, rašydami beprasmius komentarus po tokiomis laidomis kaip ši. Normaliai mąstantys tiesina dalgius ir eina piktžoles pjauti, o ne moralais ar dejonėmis jas auklėti – kuprotus tiesina tik karstas.

  2. Kažkas su smegenimis ne visai tvarkoje pas abu vedėjus, jei pasakoja apie fašistinius valdžios poelgius su šypsena, tarsi išgirdę šmaikštų anekdotėlį iš tarybinių laikų, kurie jau niekada nebesugrįš. Įspūdis toks lyg tai vyktų ne su jais ir ne Lietuvoje. Tikroji krizė ne kur kitur, bet jūsų galvose. Krizių eksperto kompetencija irgi yra ties grindų apvadu, jei tiki PGR testo galimybėmis nustatyti viruso identitetą. Airijos oficialus sveikatos ministerijos puslapis:
    https://www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/testingguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf
    10 puslapis 3 punktas : „However, PCR does not distinguish between viable virus and non-infectious RNA;“
    Mulkiai, sukaupkite smegenų likučius ir suvokite, kad jus su tais testais varo į skerdyklą.

    1. pcr 30% rodo klaidingai neigiama. nes jeigu zmogus persirgo nereikia skiepytis, o pcr parodys kad nesergai. 2 vakcina pavojingesne. dabar aiskiai matosi padidejusi miokarditu skaicius del vakcinos, jauniems vyrams..taip pat po vakcinos dazniau serga jauneji..tai 100 % informacija is vyriausiu ligoniniu infekcionistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.