Kas jie, STI ekspertai? Dalia Regina Railaitė

Viltis yra tai, kas mums padeda išlikti žmonėmis. STI yra daug viltingų žmonių, vilties palaikomi jie dovanoja savo laiką, žinias ir, dažnai, ramybę tam, kad padėtų išspręsti kartais, atrodo, beviltišką situaciją.
Šiuo video tęsiame ciklą, kuris yra didelio darbo pradžia, ir kviečiame susipažinkite su STI eksperte prof. dr. Dalia Regina Railaite.
Dalia yra gydytoja akušerė ginekologė. Biomedicinos mokslų daktarė. LSMU profesorė. Visada tvirtai stovinti tiesoje, neprarandanti vilties ir mylinti žmones. O svarbiausia, be galo mylima savo pacientų, studentų bei kolegų.
Apie save Dalia pasakoja: „Kiek pamenu, vaikystėje labai mėgau pasakas. Tas, kuriose veikėjai turi didžiulių siekių, svajonių. Kur jų vedini iškeliauja į tolimą kraštą ir jas išpildo perėję sunkiausių išbandymų virtines. Pomėgis skaityti išliko visą gyvenimą, keitėsi tik knygos. Ieškau tokių, kurių pagrindinė minties gija kalba apie šviesą, viltį, žmonių bendrystės grožį ir ištikimybę Tiesai. Turbūt kažkada seniai sudygo ir išaugo ta būties prasmės ieškojimo sėkla, sutvirtinta supratimu, kad šiame kelyje sunkumai neišvengiami, bet kiekvienoje tamsoje būtinai įsižiebia šviesa, o „dykuma graži tuo, kad joje kažkur yra šulinys“, kaip sako Mažasis princas.
Kasdienybė žada vis daugiau ir daugiau išbandymų, bet per juos ateina ir daugybė atradimų. Kartais prireikia nemažai pastangų vėl ir vėl patikėti, kad kiekviename žmoguje yra šviesos, bet daug dažniau širdį užlieja bendrystės ir apsikabinimų džiaugsmas. Žinau, kad Dievas man davė laisvę. Laisvę rinktis. Tokia paprasta tiesa, bet kartais paprasti dalykai mūsų gyvenime yra ir sunkiausiai pasiekiami.
Kasdieną turiu už ką dėkoti, todėl vis mažiau pastangų reikalauja pasirinkimas džiaugtis.“
Apie mus visus – atvirai, drąsiai ir viltingai. JAU GREITAI.

Pasidalinkime

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.