Kas jie, STI ekspertai? Andrius Gudaitis

Sveikatos teisės instituto aušroje turėjome svajonę – suburti žmones, kurie papildytų vienas kitą ir dirbtų bendro labo link. Žmones, kurie gerbtų kitų unikalumą, pozicijas ir pasirinkimus. Taip šiandien greta medicinos ir teisės specialistų darbuojasi ir verslo atstovai, o žaismingiausias asmenybes subalansuoja rimti kolegos. Sekate mus kaip EKSPERTUS? Susipažinkime kaip ŽMONĖS.
Tęsiame ciklą, kuris yra didelio darbo pradžia. Prieš jus – STI ekspertas Andrius Gudaitis.
Andrius yra analitikas, procesų optimizavimo ekspertas. Nuo 2000 m. jis vadovauja įmonei, kuri remdamasi duomenimis gamybos įmonėms siūlo procesų pokyčius efektyvumui ir pelningumui didinti. „Racionalumas“ būtų žodis, kuris geriausiai apibūdina Andrių. Jis nuolat kelia klausimus, tikrina prielaidas ir ieško sprendimų. Mums pasisekė, kad tą daro ne tik savo ir klientų įmonėse, bet ir kartu su mumis. Lietuvos labui.
Andrius apie save pasakoja: „Kažkada mokytoja dėl blogų lietuvių kalbos pažymių man pasakė, kad būsiu tas, ant kurio laikosi pasaulis. Ji turėjo omenyje, kad būsiu „juodadarbis“. Kai pagalvoji, ji neklydo: šiandien nemažai įmonių laikosi mano pasiūlytų sprendimų dėka, jos uždirba daugiau pajamų ir gali savo darbuotojams mokėti didesnius atlyginimus. Iš tikrųjų esu „juodadarbis“, nes dirbu neskaičiuodamas valandų: kai surandi mėgstamą darbą, valandos išnyksta, lieka tik rezultatų įprasminimas.“
Dėl profesinių iššūkių Andrius įprato gyventi pastovaus neapibrėžtumo sąlygomis ir gebėti greitai nustatyti, su kuo kovojama: pasekmėmis (simptomais) ar priežastimis (ligomis). „Be šių įgūdžių vadyboje galima iššvaistyti daug laiko. Jei sprendžiami simptomai, pati liga nedingsta, o tik generuoja naujus simptomus. Tuomet vadybiniai sprendimai neduoda efekto, įmonės patenka į pastovų „gaisrų gesinimo“ sūkurį, o kolektyvas nebetiki pokyčiais, praranda pasitikėjimą vadovais. Jei priimantys sprendimus pasiduoda emocijoms, jie negeba išgirsti kitų nuomonių, vengia jungti turimas ir naujai išgirstas žinias, neberanda, kaip patikrinti iškeltas hipotezes ir priartėti prie „ligos“ sprendimo. Šakninės priežasties paieškos įgūdžius taikau stebėdamas ir kovido valdymo veiksmus.“
Toks mūsų Andrius – logiškas ir kartu be galo nuoširdus bendražygis. Jo gražaus pavyzdžio įkvėpti kviečiame visus – IŠLIKIME ŽMONĖMIS.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.