Visame pasaulyje žmonės viliojami skiepytis. Ar tai tikslinės manipuliacijos?!

Visame pasaulyje žmonės viliojami skiepytis nuo koronaviruso. Ar tai tikslinės manipuliacijos?!

Mieli žiūrovai, ar mes tikrai kalbame apie atlygį? Ar žmonių tikslingą nukreipimą į kažką konkretaus?
Aš šiek tiek laiko stebėjau, kaip yra kitose šalyse… Tai taip keista! Visur jie sugalvoja ką nors kūrybiško, kad žmonės sutiktų skiepytis antikovidine vakcina, tikėdamiesi padidinti skiepijimo rodiklius. Nuo dviejų dėžių kiaušinių Kinijoje, gyvų viščiukų Indonezijoje, 25 eurų Serbijoje, porcijos gruzdintų bulvyčių, spurgos, nemokamo strypo (marihuanos cigaretės) ar nemokamo gėrimo JAV iki milijonų prizų ir ginklų loterijų, nemokami lėktuvo bilietai, stipendijos valstybiniuose universitetuose, kruizai arba, kaip Rusijoje, automobiliai, butai ir kt.
Iki ko mes nusiritome?! Nejau žmonija visame pasaulyje rimtai įtikinama visomis priemonėmis skiepytis? Kodėl reklama čia tokia ekstremali?

Vokietijoje „žalieji“ ir FDP (Laisva demokratų partija) taip pat ragina imtis atsakomųjų priemonių, nes daugelis žmonių šiuo metu atsisako jiems skiriamų skiepų. Tam tikros paskatos gali sumažinti skiepijimo nuovargį. Norėčiau trumpai pacituoti FDP politiką Christiną Aschenberg-Dugnus: „Pavyzdžiui, galite skatinti pramogomis parke ar apsilankymais gamtos istorijos muziejuje“.

Pavyzdžiui, vietoje pasiskiepiję žmonės gali nemokamai apsilankyti pramogų parke ar muziejuje.
Kokia antraštė t-online! – „Pirmiausia dūris, tada nemokamai ant amerikietiškų kalnelių“.

Kai išgirstu kažką panašaus, tai nuoširdžiai neramina. Aš tik noriu suprasti, koks viso to tikslas. Jei tik būčiau tikra, kad ši vakcina tikrai tokia gera… Bet aš tiesiog negaliu. Turiu blogą nuojautą. Žmonės visur diskutuoja apie šį skiepijimą, o kai klausausi radijo, atrodo, kad skiepai yra vienintelė išeitis. Neteko girdėti apie šalutinius poveikius. Bet kadangi apie tai skaitau kituose šaltiniuose ir klausau priešingų įvairių gydytojų, mokslininkų ir ekspertų nuomonių, labai nerimauju. Jau buvo tiek daug šalutinių poveikių ir mirčių nuo COVID-19 vakcinų. Jūs turite tai žinoti!
Arba kai išgirstu iš savo gydytojo, kad ši vakcina neigiamai veikia vaisingumą.
Tiesą pasakius, aš ketinau susilaukti sveikų vaikų.

Aš rimtai klausiu savęs: „Ar tu tikrai nori iškeisti savo GYVENIMĄ, pavyzdžiui, į automobilį, kurį galima gauti kaip atlygį po pirmosios vakcinacijos? Ir kas man iš to gražaus automobilio, jei po vakcinos turėsiu gana rimtus šalutinius poveikius, kaip kad toji nekentėjusi moteris, neseniai pasirodžiusi kla.tv?“ Arba kokia nauda iš gražaus kruizo, kuriame pabūsite vieną kartą, kai troškimas susilaukti vaikų taip ir liks neišsipildęs? Ar tikrai verta?

Manau, kad tai klausimas, kuriuo nereikėtų juokauti. Ši vakcina reklamuojama kaip neva sveikiausias ir svarbiausias dalykas žemėje. Bet kiekvienas žmogus turi turėti galimybę savarankiškai nuspręsti, kas jam pačiam yra gerai. Be manipuliacijų. Šiandien norėčiau pakviesti jus įsiklausyti į abi nuomones – „už“ ir „prieš“ – ir tada įsiklausyti į savo širdį!
Per viešąsias masines informavimo priemones tikriausiai gana dažnai girdėjote tą vienintelį, visada teigiamą balsą skiepų tema.
Tačiau prieš nuspręsdami skiepytis, prieš nuspręsdami, ar norite imtis šio žingsnio, išklausykite skirtingų priešingų nuomonių.
Sprendimas yra jūsų, ir aš nenoriu jums nurodinėti, ką daryti. Bet aš tiesiog norėjau tai pasakyti!
Pridedu kelias nuorodas į skirtingas nuomones, kad turėtumėte daugiau informacijos. Čia, kla.tv svetainėje, jau pateikėme daug medžiagos šia tema.

Paskutinis dalykas: prašau, prašau, prašau, niekam neleiskite jumis manipuliuoti!
Saugokite save!

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Ne viliojami skiepitis, o verciami. Tik nesuprantu kodel niekas neivertina tos zarazos seimininku amerikonu ir neprivercia moketi mirusiems konpensaciju, o paklusniai nuodija savo saliu zomes, toks jausmas, kad banku maisai laiko viso pasaulio vyriausybes trumpai parise.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.