OpTV svečias – Sveikatos teisės instituto vadovas doc. dr. Rimas Jankūnas

Pandemijos šešėlinė rinka
Kur dingo sveikatos apsauga?
Ar galimybių pasas vaikams išgelbės rizikos grupes?
Aprėkti ir nepaaiškinti
Ką pakeis antivirusiniai vaistai? Povandeninės srovės
EK užrašė Europą Pfizer: kas dabar bus?

„Paskutinė instancija“ su Rūta Janutiene.

Pasidalinkime

Komentarų: 5

 1. tiriamosios žurnalistikos. Kada op tv užsiims tyrimu, o ne ple ple ple? Pasikvieskite į laidą skirtingų pažiūrų specialistus, ekspertus ir leiskite/ netrukdykite jiems diskutuoti.

 2. Labai kvalifikuota nuomonė – žmogaus, kuris nesugeba įvardinti, jog tai pasaulinio mąsto big pharma afera, o ne pandemija. Tunelio gale laukia jūsų Šventas Petras, kvaileliai drauge su niekšeliais. Jankūnai, apie kokį virusą kalbi? Ar matei jį savo akimis? O gal gali nurodyti nuorodą, kurioje bus dokumentaliai užfiksuotas v i r u so izoliavimo faktas pagal auksinio standarto taisykles? Tavęs apie tai žmonės asmeniškai klausia, o iš tavęs – tyla šia tema. Esi arba bailys, arba turi kitokių interesų, nesusijusių su pagalba žmonėms susigaudyti kas ir kaip juos mausto. Juokinga, kai žmogus tituluotas biomedicinos mokslų daktaru rimtu veidu kalba apie v i r u so testavimą PGR testu. Polimerazės grandininė reakcija negali identifikuoti viruso ir niekada negalės, o jųs vis ir toliau termometru matuojate oro drėgnumą. Koktu klausyti.

  1. Gerbiamas, Anonime. Drąsu pareikšti pagiežingą nuomonę neparašius savo vardo… Jeigu docentas R. Jankūnas neatsakė į klausimą apie big pharma aferą- gal Jūs galite tai padaryti?! Ačiū

   1. Nei mano vardas, nei mano pavardė jums nieko nesako ir nesakys – išmintingas skaito ką parašė, protingas – kas parašė. O apie Big Farmos aferą pakankamai parašiau, kad protingas suprastų.
    Ne pagiežose esmė, o jūsų vaikų, anūkų, proanū… ir t.t. realios ateities suvokime. Beje, nuoroda aukščiau https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712 yra į dokumentą, atsakantį ir į pateiktą klausimą/prašymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.