Kodėl valdžia taip prievartauja savo piliečius?

Kodėl valdžia taip prievartauja savo piliečius? Apie tai naujoje laidoje kalbės Kristupas Krivickas, Romas Dambrauskas, Petras Gražulis ir Žydrūnas Savickas.

Pasidalinkime

Komentarų: 10

  1. Nesijungiau garso,nes uzteko i nuotrauka paziureti.Jeigu nebutu Romo Dambrausko,tai liktu tuscia vieta.Man Savickas buvo ilga laika pavyzdys,vyro-lietuvio etalonas.Bet kai pamaciau landsbergiu shaikoj,tai ir pavyzdzio neliko.O kad landsberginiu partije net sheimas ardo argi paslaptis??Razma,anusauskas,rastauskiene,landsbergis dedule,ir ten visa shaika,ir va gale Savickas.Krivickas irgi kelioniu meistras per partijas.ir kai tik pakvimpa rinkimais,islenda kaip pylypas is kanapiu.O grazulis,ka tikras grazulis-pupulis.jeigu reiktu atsakyti kas jis toks ,kas slepesi po jo virsunelem,juk ne vienas neatsakysyt,nes tai incognito.??

    1. Tai juk visi jie prieš skiepus ir valdžią ? Visi – šeimų sąjūdžio draugai … Kaip tu apie juos taip negražiai , Jeronimai ?

  2. Blyn, šitaip prispausti visus lygiai ? O juk Sąjūdis žadėjo – lygiavos daugiau nebus, ne visi lygūs !

    1. Išardė kolūkius – gėda . Prie ruso buvo geriau … Nors į Sibirą nemokama kelionė buvo …

      1. Rusija ir tarybu sajunga du skirtingi dalykai. Prie tarybu sajungos i kuria lietuva pati istojo kaip ir i ES – taip, daug dalyku is tikruju buvo geriau paprastiems zmonems. O kolukiai arba kaimo ukiai duodavo kaimuose gyvenantiems zmonems darba. Klestejo uzmiesciai ir kaimai.

  3. Negalvojau kad ir Savickas bukaprotis … Bet matyt tinka jam tas posakis „Jėgos yra – proto nereikia“ Apie kitus – viskas aišku …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.