Konstitucinis Teismas patenkino valdančiuosius?

Autorius:

Konstitucinis Teismas išsisuko tik laikinai, nes pernelyg daug bylų jau dabar reikalauja atsakymo į klausimą, ar vadinamasis Galimybių pasas apskritai buvo teisėtas dokumentas. Tačiau, kaip visuomet, kiekviename įvykyje yra dalykų, kurie plūduriuoja paviršiuje ir tokių, kurie nėra akivaizdūs, tačiau logiškai išplaukiantys iš pirmųjų. Negalima atmesti scenarijaus, kuomet patys konservatoriai staiga ims inicijuoti Gpaso teisėtumo klausimo nagrinėjimą.

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Konstitucinis Teismas – Kondiloniniai Talofitai, tai vėžiniai pūliniai, anot Kryževičiaus, kurie neturi gyvavimo pagrindo /tai iš medicininės pusės/.

  2. Landsbergine policija,landsberginiai prokurorai,landsberginiai teismai.??Ir cia teisingumui vietos nelike.Paskutini desimtmeti aplamai Lietuvos teritorijoj teisinguma vykdo landsbergine chunta.Supyko senis kgb agentas dedule uz tai,kad neleido zmones svilpimu pasisakyti valdziagyviams,tiksliau niekinti Tauta,landsbergio komanda toks landsberginis razmusas duoda isakyma policijai susidorot su svilpusiais.ir kodelsai akiumatant surandami ,ir nesvarbu kad parasyta ,jog triuksmauti negalima tik nakti gyvenamuose kvartaluose.ir cia jau nelike nei advokatu ,nei prokuroru,nei juolab teises specialistu .Kur jus ,“ponai“?? iir dabar nuo sausio 13 iki vasario 16 visa policije pajugta neutralizuoti tuos,kurie moka svilpti ir gali nusvilpti balkonelio seimininka,kuriam Lietuvos zmones tik fasistai ,sunauja,ir jedinstva.Ateityje landsberginiai debesys issisklaidys,idomu kaip jausis landsberginiai pastumdeliai??istorije rodo ,kad visada po fasistines okupacijos ateina issivadavimas??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.