S. Jakeliūnas apie vakcinų užpirkimą: „Europos Komisijos pirmininkė turi atsistatydinti“

Autorius:

Kaip ir kodėl kilo pandemija? Ar pandemija jau baigėsi, ar dar bus ir kitų? Kodėl EP nenori tirti pandemijos atsiradimo aplinkybių? Ką slepia Europos komisijos pirmininkė? Apie tai Komentaras TV laidoje „Laikas pasikalbėti“ kalbasi žurnalistė Giedrė Gorienė ir Europos parlamento narys Stasys Jakeliūnas.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Tikriausiai ES su vakcinomis nužudė bei sužalojo daugiau žmonių nei Hitleris ir Jakeliūnas siūlo EK pirmininkei TIK atsistatydinti? Arba jis agentas arba jam trūksta daug varžtelių.

  2. Net neturiu, ką atsakyti…Viena laimė, kad aš save gydžiau pati, ir netikėjau jokiomis vakcinomis. Kiek galėjau, tiek draudžiau saviems vakcinuotis…bet, deja..ne visi manimi tikėjo…Dabar jau skirtumas labai didelis…Nepasitikiu niekuom, kol pati neįsitikinsiu,,,

  3. Atsistatydinimas ursiulei fonderlaijnei jau nebepades.Jeigu sios jevropejskos sutraukos nenubaus mirties bausme,kartu su vyru heiku,tai bus dar vienas issityciojimas is Pasaulio zmonijos.Sios niekses rankos plaunamos zmoniu krauju iki alkuniu.isivaizduokit ne vakcinas ,o nuodus ji vienintele uzperka visai jevrosojuzo bendrijos valstybems jevrosojuzo vardu ,o atkatus gauna asmeniskai.Todel ir Lietuvai ji nupirko beveik 20 milijonu doziu .O kiek gavo sita zmogzudziu seima atkatu i ofshorus,manau nevisi Lietuvos zmones sugebes ivardinti skaiciu ,nes i milijonus,manau,nesutilps.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.