Vasario 16-ąją valdžios įsakymu policija prievarta nutildė žmones. Ar sukils suskaldyta ir nutildyta tauta?

Autorius:

Vasario 16-ąją valdžios įsakymu policija prievarta nutildė žmones. Ar sukils suskaldyta ir nutildyta tauta?
Apie tai laidoje „Tautos balsas“ kalba žurnalistas Kristupas Krivickas, kunigas, disidentas Robertas Grigas ir Seimo narys Petras Gražulis.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Jeigu atsirastu įtakingas tautos vedlys, jis būtu sunaikintas , dingtų be žinios,nelaimingas įvykis.

    1. Atsiradus įtakingam tautos lyderiui, nebūtina jam pačią pirmą minutę lipti „ant bačkos“ ir apsireikšti. Tikras vedlys turės savo draugus-bendražygius, jie gali tautą judinti neakyvaizdiniu būdu, pasiskirstę atskiromis veiklos sritimis, pritraukdami vis daugiau veiklių padėjėjų. Tokiai veiklai yra pogrindinės veiklos taisyklės. Tikriesiems vadovams tokios taisyklės labai gerai turi būti žinomos. Be to, vadovai privalo turėti gerą apsaugą.

  2. Ar sukils suskaldyta Lietuvą? NESUKILS, nes tauta neturi autoritetingų vedlių, kurie aukotųsi dėl Tėvynės. Susikuria trumpalaikiai sambūriai su trumpalaikiais vedliais, neturinčiais ilgalaikių idėjų, planų ilgesniam laikotarpiui, planų valdžios pakeitimui. Per Šeimų maršą žmonės buvo pakilę, laukė tolesnės Maršo eigos, bet viskas nutilo, nuleido garą. Žmonės pakilo per sausio 13-tąją. Reikėjo juos toliau aktyvinti, organizuoti vasario 16-tajai, bet… nei vadų, nei idėjų neatsirado. Ir vėl šnypštas. Toks žmonių sukurstymas ir po to pametimas pusiaukelėje – nusikaltimas, nes žmonės pradeda netikėti kviečiančiais į mitingus ar akcijas. Todėl, kol nėra rimtų, atsidavusių Tėvynei ir tautai vadų, sukilimo nebus. Gali būti atskiri paburbuliavimai, bet jie pagados šioje žemėje nepadarys

  3. Kristupai – „Tautos balsas“ čia tokie kaip Gražulis , dvasininkas Grigas ar kitas koks tai – tarkim Butkevičius? – tai tik atitinkamos srities veikėjai su savo nuomone .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.