Vasario 16-osios akibrokštai. Nufilmavome, kaip policininkas randa keistą pretekstą trukdyti švęsti

Autorius:

2022 metų vasario 16-oji buvo visiškai kitokia, nei anksčiau.
Po Signatarų namų balkonėliu susirinko dvi Lietuvos, kuriai vienai buvo sudaromi kitiems uždrausti keliai patekti į Pilies gatvę. Buvo leidžiama triukšmauti ir įžeidinėti kitaminčius.
Tuo tarpu mokytojai Astrai, laikiusiai plakatą su Romualdo Ozolo atvaizdu, policininkas pamėgino sutrukdyti dalyvauti šventėje.
Pamatykite, kokiu pretekstu.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Argi čia mokytoja ? Ar ji dar dirba mokytoja ? Neduok dieve kad tokia mokytoja mokytų mano vaikus . Ir argi ji šventė ? Ji tik dirbo Putino propogandos nurodytą darbą – provokuoti .

    1. Neabejoju ,kad tavo vaikus moko austeje.O kas liecia sia mokytoja,tai tau iki jos tikrai nepasiekti.Nereikia stebetis ir Mokytojos sveikata.Jeigu tamstele ,uz veliavos ,trispalves laikyma ,paveziotu uniformuotos karinos suns narve ir dar kartu su koviniais sunimis,suoktum kaip lakstingala ponuli.O dabar ,matyt,turi prieiga prie landsberginiu skirstytu milijardu lietaus,todel ir spjaudais pykciu?Juk taip??

  2. Gaila man to policininko,kuris pastatytas valdziagyviu fashistu i pliudomo shuniuko pozicija.matosi,kad zmogui nelabai smagu atlikti provokacije,bet gi kai esi su uniforma,vykdai tik isakymus.Idomu,kaip policijos vadas galetu si „nesusipratima „pakomentuoti.isivaizdi sunku buvo sovietmeciu anos okupacijos laikais,kad sventes viduryje,viesoj vietoj ,netgi kalbant fashistui landsbergai,is zmogaus ,is mokytojos butu taip tyciojamasi??isivaizduokit,kad visa tai mateJos mokiniai,tarp kuriu tikrai ne visi vykde isakyma ziureti 4 valandu trukmes filmuka apie i Lietuva sviesa ,saule ir laisve atnesusi kgb agenta dedule,uz savo 4 eurus priverstinai??Koki vaizda ir kokia nuomone susidare vaikai,kai mato kaip tyciojamasi is Ju Mokytojos??Pagaliau ,kiek is ju bus tu tikru valstybes gyneju ,o ne tokiu kaip landsbergius ,kuris tarnavo visu rusiu okupantams??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.