Kas ir kodėl siekia karo Ukrainoje?

Autorius:

Kiek valstybei kainavo Vytauto Landsbergio išsišokimas? Kas ir kodėl siekia karo Ukrainoje? Šios ir kitos Lietuvos ir pasaulio aktualijos – tiesioginėje laidoje su žurnaliste Giedre Goriene ir režisieriumi, geopolitikos apžvalgininku Vytautu Mikalausku.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Pritariu Irenai. Per daug tų poligonų Lietuvoje. Ir dar naują kurs. Tai nusikaltimas. Juk bus iškirsta šimtai hektarų miškų…Baisu.

  2. Su pagarba. Garso tembrui pretendento. Ir klausimas. Ar giminėjė nebuvo liaudies keršytojų. Na, tie, kurie Lietuvos miestelių gatves nuguldė lavonais iš miško?

  3. Ačiū gerbiamam Vytautui už įžvalgas, ačiū visai komandai – kaip visada, puiki laida!!! Beje, pritariu ir dėl Lietuvoje norimų plėtoti saulės elektrinių. Baisiai liūdna, kad valdžia skatina užkloti jomis Lietuvos pievas – bus daugiau atliekų nei naudos. Ir baisiai pikta, kad valdžia leidžia plėsti poligonus kertant Lietuvos miškus, leidžia NATO tankams ten sukiotis, kiek tik nori, ir niokoti savo vikšrais mūsų gimtąją žemę, baidyti ir naikinti visa, kas gyva. O juk tikrai ne visos tautos turi derlingą, maistui auginti tinkamą žemę, tam palankų klimatą. Auginkime maistą!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.