Komentarų: 4

  1. Nereikia peržengti ribas. Jus jau krentate.
    Balso fabrikavimas? Kas atsitiko? Konkurencija, ar pinigai?
    Astra stovėjo su Ozolo plakatu! Kaip jūs dristate? 😡

    1. Gal pirma išsiaiškinkite situaciją. pažiūrėkite Vaido Lekstučio transliaciją, ten girdisi Astros trolingas. Nereikia nieko keisti ar falsifikuoti. Ir Vaidas pasijuokė, kada Astra trolino. O Orlauskas tai pateikia, kaip rėkimą už lanzbergį. Ir pasirodo iškart va tamsta ir užkibot. To Orlauskas ir siekia.

  2. Nu jomajo. Dar abejojau dėl Orlausko, bet kai jis pabaigoje užkabino Astrauskaitės balsą, rėkiant lanzbergis, tai jau akivaizdžiai išryškino, kad Orlauskas tikrai ne už Lietuvos žmones. Tai žmogus, kuris naudoja bet kokias technologijas, apeinant akivaizdžius faktus ir manipuliuojant bando įtikinti, kaip ir ekspertai iš trumpo gabaliuko, nukerpant kas buvo iš tikro.

    1. Ir dar noriu paklausti humoristo Orlausko, kaip reikia patikėti jo juodu humoru su lanzbergiu laidoje, kaip jis bando įtikinti, jeigu humoristas, mokytojos Astros humorą trolinant lanzbergį pateikia, kaip rimtą argumentą, kad Astra yra už lanzbergį? Čia logiga nesueina, kai laižoma laidoje lanzbergiui vadinama paslėptu humoru, o Astros trolingas jau ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.