Komentarų: 4

  1. Ponas Orlauskai…šita laida Jūsų mus nuvylė… kodėl 8 metus tylejote apie genocidą…..Donecke ir Luganske…apie daug žuvusių vaikų….

  2. Edukuotas žmogus. Turbūt daug uždirba. Pataisė fizikos vadovėlį – garso greitis ore buvo 333 m/s o pasirodo – tris kartus arba „apie tiek“ didesnis.

  3. Ponas Orlauskai, apie Lietuvos administratorių reakciją į karą Ukrainoje, jūs pasakėte daugmaž teisingai. Lietuvos politiniams trizniams svyla padai – jie tiek prisilojo ant Rusijos, kad laukia panašus likimas kaip ir Ukrainos valdančiajai gaujai. Bet apie karo priežastis jūs nusišnekėjote pagal vakarietiškas ir landsbergines nuorodas, neturinčias nei kruopelytės tiesos. Pagal jus atrodo, kad nebuvo aštuonerių derybų vilkinimo ir Donecko bei Lugansko teritorijų su ten gyvenančiais žmonėmis apšaudymo ir teroristinių aktų. O to nematyti gali tik aklas arba kažkieno įsakymu užrištomis akimis. Atsimerk, ponas Orlauski, ir neklausyk amerikietiškų subinlaižių. Pasidomėk, ką apie tai kalba R. Paulauskas, Vyt. Mikalauskas.

    1. Apvylė – nepaminėjo subinės. O pyderystės įstatymus reikia priimti, kitaip Europa mūsų negins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.