Trumpas komentaras į karo psichozės propagandą

Autorius:

Viešoje erdvėje agonizuoja Ukrainos neonaciai, iš nevilties rašantys grasinančias žinutes. Iš kur atsiranda laiko ir energijos tokiai veiklai? Atsakymas – ilgus metus kryptingai vykdoma žmonių debilizacojos ir rusofobizacijos programa. Ukraina po Maidano yra tik priedanga platesnei NATO geopolitinei strategijai.

Pasidalinkime

Komentarų: 13

    1. na visa laime, kad dar yra adekvaciu komentatoriu cia. O tai maniau, kad cia uzsuka vien tik i viena duda visi papusti ir pasriubauti kaip kazkokios pramanytos putino gresmes cia (placiaja prasme cia) metu metu buvo, nors iki tol niekam tai nekliuvo. Bet tik gavo komanda FAS is savo troliu fermos cia skleisti visoki brieda ir subego

  1. Penkis metus rasiau,kad nereikia provokuoti Rusijos.Ivarytas zveris i kampa tampa neprognozuojamas.Per 4 dienas rezultatai Ukrainoje ziaurus.Amerika laiminga,oirma karta pamaciau bidona tokioj sypsenoj ir toki laiminga.Lietuvos valdzia toliau provokuoja Rusija,toliau zveri provokuoja ir erzina.Sendien putinas isake pylna pasirengima branduolines ginkluotes.Jeigu ir toliau tokiais budais sieks valdziagyviai taikos,manau karo sulauksim tikrai.Ir tuomet valdziagyviai Lietuvoj jau nebesides,o liks tik eilinei zmonelei,kaip sakoma -mesa patrankoms.O sulaukeme ko,uz savo nuomones issakyma grasinimu,slyksciausiu laisku.Atimta teise net komentara parasyti.matyt komentarai gali sukelti kara??Ir pabaigai.Patiko sendien vaizdelis,nes is milijono buvo tikras ,ir be melo.Privaziuoja traktorius prie stovinciu broneviko,uzkabina ir nutempe,o rusu kareiviukai vejasi.Pirma kart per penkes dienas juokiausi.

  2. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad Rusiją finansuoja Europos sąjunga siųsdama Rusijai didžiulius pinigus už dujas. O pelnosi NATO pardavinėdama ginklus Ukrainai. O viskas brangsta, nes banksteriai atlieka kažkokias machinacijas ir euras panašėja į toletinį popierių, o ES į š. krūvą.

    1. Iš kur čia tvartelinės šiukšlės komentuoja musutv? Eikit LaisvėsTV ir LRT panoramos su savo supuvusiom smegenim žiurėt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.