Bučo įvykiai, 2 dalis. Feikas ar ne feikas? Spręskite patys

Įkeliu Jums ne Kremliaus ar kokio ruso video, o Ukrainos spec. nazo filmuotą video, kuriame matosi kaip jie atvyko pirmieji į miestą balandžio 2d. ir nebuvo nė vieno lavono gatvėse. Lavonai atsirado tik tada, kai po kurio laiko atvyko Ukrainos saugumo tarnybos (SBU). Mąstykite savo galva. Gero žiūrėjimo.

Pasidalinkime

Komentarų: 13

  1. Paskaičiau komentarus ir nesupratau, kaip gali vienas žmogelis su savo maža nuomone sukelti trydą tiek daug žmonių?

  2. Anononimas jau ragina šaudyti visus , kitaip galvojančius. Kur mes einame? Ponuli, susimąstyk ką kalbi. Gal reiks tave priduoti prokuratūrai?

  3. Gerai kad Lietuvoje tokių rusoliūbų , tikinčių Putino propoganda yra tik keletas . ŠITAS , LEKSTUTIS , PALECKIS ir dar keletas durnelių … O rusijoje – kokia 70 procentų tokių bydlų – beraščių ir mažaraščių žiūrinčių tik per TV – PTP , Rosia , Rosia24 …
    Vargšai jie visi , o šitie lietuviai – YPAČ .

  4. Ką tu čia tauški? Viską suplakęs į vieną! Turbūt skiepytas… O dabar pažiūrėk pats į anglų palydovų nuotraukas ir išvadas! Ne tuos pasirinkai vergavimui! Tu irgi pasiūstas kur ir хуило…

  5. Ten ukrainiečiai tarpusavyje šaudėsi . Rusai čiia ne prie ko – jie tik į karinius objektus šaudė ir dalijo maistą ukrainiečiams . O tie 400 tarpusavyje šaudėsi – nacistai . AR NE TAIP , “BARANE” ?

  6. Nu bet ir DEBILAS … Tai ten tik viena gatvė ? 36 tūkstančių gyventojų miestelyje ??? Argumentai – kur jūs buvote prieš 8 metus ? Tada kai Putinas nusiuntė savo armiją į Donecką ir Luganską , ją apginklavo ir pasiumtė kovoti prieš Ukrainą . Jos teritorijoje . Ar ten Donecko ir Lugansko traktoristai ėjo kariauti prieš Ukrainą ?

    • Asile tu Asile. Tai kad Ukrainos Azovo batalionai Donbasa puolė ir 8 metus apšaudė. O ten gyvenantys žmonės gynė savo namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *