Mokslininkai reikalauja sustabdyti siaubingų virusų tyrimus | Biolaboratorijos Ukrainoje

2022 m. kovo 11 d., praėjus dviem su puse savaitės nuo karo Ukrainoje pradžios, „t-online“ savo naujienų portale paskelbė tokią žinutę: „PSO pataria Ukrainai naikinti patogenus laboratorijose“, kuri tikriausiai sukėlė naują šoko bangą visame pasaulyje. Ankstesni Rusijos įspėjimai apie tokių biolaboratorijų egzistavimą buvo atmesti kaip nepagrįsti. Dabar PSO tai patvirtino. „Pentagono“ laboratorijos veikia 25 pasaulio šalyse! Ukrainoje tokias biologines laboratorijas JAV išlaikė ypač nuo 2014 iki 2017 m., nes tuo laikotarpiu jų šalyje buvo sustabdytas GOF (Gain of function = Funkcijos sustiprinimas) eksperimentų, ypač su gripo, SARS ir MERS virusais finansavimas. Žinoma, kad Ukrainoje JAV biologinės laboratorijos veikia 9 didžiuosiuose miestuose. Dabar Rusijos ambasadorius Jungtinėse Tautose Vasilijus Nebenzia pateikė naujų įrodymų, kad Ukrainoje yra mažiausiai 30 įtartinų biologinių laboratorijų, kurias finansuoja Jungtinės Amerikos Valstijos kartu su Gynybos ministerija pagal Gynybos grėsmių mažinimo agentūros programą. Šiose taip vadinamose biolaboratorijose arba mokslinių tyrimų centruose atliekami funkcijos sustiprinimo tyrimai (angl. GOF). GOF yra kontroversiška biomedicininių tyrimų sritis, apimanti organizmų aprūpinimą naujomis galimybėmis ir eksperimentus, kad jie būtų pritaikyti prie organizmo.
Pavyzdžiui, natūraliai paplitę virusai pritaikomi pakeičiant genų seką taip, kad patogenai, kurie paprastai nepereina iš gyvūnų į žmones, galėtų patekti į žmogaus ląsteles. Paprasčiau tariant, patogenai laboratorijoje auginami taip, kad taptų labiau užkrečiami! Manoma, kad tai daroma siekiant ištirti, kaip būtų galima geriau kovoti su patogenais natūralioje aplinkoje, jei jie atitinkamai mutuotų. Tačiau tokių eksperimentų rezultatus dažnai sunku arba neįmanoma numatyti. Vienas iš tokių blogų atvejų įvyko 2015 m. Pietų ir Centrinėje Amerikoje. Zikos virusas, kuris iki tol buvo visiškai nepavojingas žmonėms, dėl genetinių pokyčių tapo pavojingas, ypač negimusiai gyvybei. Tai sukėlė įgimtą vaisiaus defektą – mikrocefaliją, t. y. labai sumažėjusią kaukolę ir galimą protinio vystymosi atsilikimą. Kla.TV programoje „Pandemijos: Tikslai, būdai, užsakovai“, http://www.kla.tv/16456, be kita ko, pranešė apie nukentėjusių šeimų kančias.
Dėl aprašytų GOF mokslinių tyrimų nenumatytų pasekmių rizikos darbai gali būti atliekami tik griežto saugumo laboratorijose. Laikraščio „Tagesspiegel“ duomenimis, visame pasaulyje veikia 59 tokios laboratorijos, kurioms taikomas aukščiausias 4-tas biologinės saugos lygis. Jos sukurtos taip, kad jose galima tirti labai pavojingus virusus ir bakterijas, sukeliančias sunkias ligas, nuo kurių nėra žinomų priešnuodžių ar vakcinų. Tačiau nėra privalomų tarptautinių standartų, kaip saugiai ir atsakingai dirbti su patogenais. Taigi pasaulyje nėra biotechnologijų laboratorijos, kuri būtų pakankamai saugi, kad užtikrintų, jog tokie genetiškai modifikuoti virusai negalėtų ištrūkti. Viena iš šių griežto saugumo laboratorijų taip pat yra Uhane (Kinija), kuri buvo kaltinama dėl „Corona“ protrūkio. Dr. Christianas Drostenas, vyriausiasis Berlyno ligoninės „Charité“ virusologas, vienas iš „gain-of-function“ tyrimų įkūrėjų ir šalininkų, 2022 m. vasario 8 d. interviu laikraščiui „Süddeutsche Zeitung“ pripažino: „Uhane tikrai buvo padaryta dalykų, kuriuos galima pavadinti pavojingais.“ Visiškai akivaizdu, kad tokie tyrimai kelia rimtų pandemijų pavojų! Atsižvelgiant į šias aplinkybes, PSO rekomendacija Ukrainai sunaikinti itin pavojingus patogenus savo laboratorijose, kad būtų užkirstas kelias galimam plitimui dėl karinių išpuolių, yra visiškai suprantama. Šis pavojus ir su šiais tyrimais susijusi rizika, galinti sunaikinti didelę dalį pasaulio gyventojų, paskatino 45 tarptautinius mokslo tyrėjus pateikti skubų reikalavimą. Taip vadinamojoje „Hamburgo deklaracijoje“ jie nedelsdami paragino „visame pasaulyje nutraukti rizikingus ligų sukėlėjų tyrimus“. Jų išvadose teigiama, kad laboratorijose gali būti sukurti kur kas pavojingesni virusai nei koronos virusas. Kad ši mokslo šaka būtų sustabdyta, būtina nepriklausomos tarptautinės priežiūros institucijos stebėsena ir nuolatinė kontrolė. Mokslininkai ir žiniasklaida visame pasaulyje privalo atkreipti politikų bei visos visuomenės dėmesį į šį didžiulį potencialų pavojų.
Mieli žiūrovai, išplatinkite šią laidą, kol neišsipildė Billo ir Melindos Geitsų prognozė:
„Sekantis virusas tikrai sulauks dėmesio!“

Pasidalinkime

Komentarų: 7

  1. Visi blogeciai tik ne mes,kaip sakoma,,arklys arkli uz dyka nekaso,,taip ir su amerikonu.Pritariu Jaronimo issakyta nuomone,kad ir Lietuvoje tai daroma,o kas gali 100%patvirtinti,kad ir atominiu ,,daigciuku,,neprystatyta …..

  2. Va jau ir lenda galai,ka vykde ukrainos labaratorijose jankiai.Pirma karo diena,parasiau apie Rusijos tikslus pradejus kara.turejau vertingos informacijs,kuria gavau is vieno pazistamo.deja,tuomet mane uzbanino visi puslapiai ir iki siolei.Tiesa,po menesio karui vykstant ka as pirma diena parasiau,jau rase daugelis ziniatikliu.Tai va tiek apie praeiti,kur mano issakyti zodziai pasitvirtino 100 proc.Jau ir pso nebegali slepti savo nusikaltimu pries zmonija.Persikelkime i Tevyne -Lietuva.Kiek tokiu labaratoriju,kurias finansuoje soroshai,geitzai,shvabai ,rodshildai,yra Lietuvoje???Rasinyje pateikta nuotrauka,gali buti Lietuvoje biotech labaratorijoje “tyrymu”rezultatas.kas suteike amerikonams teise Lietuvoje atlikti tyrymus nukreiptus pries zmonije??kas suteike teise su Lietuvos zmonem atlikineti eksperimentus zmonems nezinant??Daug rasoma apie nusikaltimus 30 labaratoriju Ukrainoje,o kas dedasi po panose valdziagyviams paciam vilniaus centre??ir nesvarbu,kad prasidejus karui,po mano pirmu komentaru,kad buvo pasalinti lietuvoje labaratoriju daromu nusikaltimu aprasai.Lietuvos zudikai,is serveriu jus neistrinsit nusikaltimu padarytu.

    • Pritariu Jerinimui!
      Taip,Putino tikslasbuvo sunaikinti karinius objektus ir tas pražūtį nešančias laboratorijas. Sakoma,kad ,,nukirtus gyvatės galvą “Ukrainoje,ims atlaisvėti visur palengva. Amerikonų žydai iškrypėliai,prisiplešę pinigų, jaučiasi viešpačiais.. Ukrainą senai ten amerikonai niokoja. Mūsų parsidavusi valdžia irgi nebeatsilieka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *