Nuotrauka: stop kadras

Aušrinės Armonaitės „perliukai“ iš Tarptautinės šeimų dienos renginio

Autorius:

Gegužės 15 dieną vyko ne tik Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas Didysis šeimos gynimo maršas 2022, bet ir Vilniuje vyko LGBTQ+ šeimų palaikymo renginys, kuriame Aušrinė Armonaitė pražydo visomis vaivorykštės spalvomis…

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Saudargui pasisakius ,tai ministrei zandus ir pazandes apstojo traukuliai.Suprantu ,kad gaunant sorosho babkiu ,ir dar sugebant pavogti milijardus is Lietuvos pinigines,belieka tik pastangos teikti nusisnekelima,mela,ir atidirbineti.Pamirso si ministre,kad ji sedi seime su savo isardytsubiniais neteisetai,nepateike laiku dokumentu,ir vrk nusikalstamai iregistravo sia pradvokusia partija i rinkimu sarasa.Jeigu net apklausos „pirk gaidi ,pirk vista“, tesugebejo didziuliu pastangu deka ir ne uz aciu surasti tik 14 procentu pasisakiusiu uz uzpakalines pavaros „ponus“,nors apklausta iki 1 tukstancio ir ne daugiau.Tuo tarpu Respublika atliko net keleta apklausu,kur pasisako 3-4-5 ir daugiau tukstanciu ,ir ten visos parode,kad 95 proc gyventoju pries visus cia isvardintus 4 ar 5 zingsnius.Jeigu seimas priims antikonstitucini istatyma,tikiuosi neilgai juo dziaugsis,nes kai susigrazins Tauta savo valstybe,visi Tevynes isdavikai bus nubausti.Visose valstybese,nusikalte pries Konstitucija,prilyginami Tevynes isdavikams.

  2. Ar čia ministrė? „Paspauskit mygtuką“, žmonės, kad ši alia mininstrė su savo pimpačkiukų ansambliu skristų kuo greičiau į Marsą – ten galės vystyti savo geismų projektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.