Ar iš tikro rusų kareiviai baisuokliai, o amerikiečiai – taikos balandžiai?

Autorius:

Vygantas Kelertas:

“Sisteminės propagandos paveikti žmonės mėgsta kaip užsukti kartoti kad neva rusų kariuomenė vykdo nusikaltimus žmoniškumui Ukrainoje – prievartauja moteris, vaikus. Ir būtinai prideda, kad tą darė ir Antro Pasaulinio karo metais Rytprūsiuose. Pasirodo yra atvirkščiai. Tą darydavo amerikiečiai. Apie tai savo knygoje rašo vokietė M.Gebhardt.”

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. NEREIKIA nieko teisinti -dabartiniai faktai UKRAINOJE atskleidžia”gerąsias” rusų kareiių savybes.Nukrypsant į praeitį, rusų orkos prievartaudavo moteris dar carų laikais, o per antrajį pasaulinį karą tą darė taip pat.DAR yra gyvų liudininkų., tad nereikia , aiškinti, kuri armija žiauresnė-prievartautojai, nesvarbu, kurios šalies, turi gauti teismo atpildą..

  2. Vygandai, AČIŪ Jums už drąsą ir teisingas mintis. Lauksime tolesnių Jūsų komentarų. Palinkėsiu būti atsargiam, nes VSD labai visus seka, atjungia nepatikusius Youtube ir t.t.

  3. AČIŪ Jums už drąsą ir teisingas mintis. Lauksime tolesnių Jūsų komentarų. Palinkėsiu būti atsargiam, nes VSD labai visus seka, atjungia nepatikusius Youtube ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *