Nuotrauka: stop kadras

Rolandas Paksas: Slaptas CŽV kalėjimas Lietuvoje buvo! Man tai kainavo prezidento postą

Autorius:

Rolandas Paksas apie CŽV kalėjimą Lietuvoje. Anot Pakso, nesutikimas su šio kalėjimo steigimu jam kainavo prezidento postą. Ar dar vis manote, kad Lietuva yra laisva šalis su “laisvais” prezidentais? Štai tokia Lietuvos realybė.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Ponas Prezidentas Paksas ,jau galetu visas kortas isdelioti atvirai,viesai.Gal jau nebereikia bijoti kazko ,kad konkreciai ivardinti kas organizavo tuos adamkinius kankinimo kalejimus?? Nustokime mygcioti,nustokime rinkti atsakymui zodzius,kurie pasako kazka aplink ,kai turetu Tauta zinoti savo Didvyrius,ir Tautos isdavikus.Prezidentui Paksui linkiu sekmes ateinanciuose Prezidento rinkimuose.Ir sis trumpas tv interviu ,manau ir buvo skirtas visuomenei,kaip zinia ,jog Paksas vel dalyvaus rinkimuose.Tiesa,noretusi ,kad isrinktas dar karta Prezidentu,atsisakytu lolishviles su visais tualetinio popieriaus ritineliais.Linkiu sekmes!!!

    1. Neis jis į jokius rinkimus, nes puikiai patyrė ant savo kailio kas atsitinką tiems, kurie nešoka pagal dūdelę. O jeigu eis, tai šoks ne ką blogiau, negu dabartinis.

    2. Jis dar nori gyventi, todėl ir renka žodžius ir visko nepasako, nes šaika neatleistu, po savaites kokiam parke raštu ji kaip Lubi negyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *