Tikrasis youtube ,,opozicionierių“ veidas

Autorius:

Vygantas Kelertas: „Kas padarė Lietuvos vienijimuisi didesnę žalą – Vaidas Žemaitis Lekstutis, talpinęs ir platinęs Giedrės Gorienės video medžiagą ar pati Giedrė Gorienė, apskelbus Mūsų TV internetinę platformą vagimis?
Aišku, geriau G. Gorienė vienydama Lietuvą ( ar kurstydama ? ) Komentaras TV platformą išnuomos už pinigus karo kurstytojams Krivickui ar Puteikiui ir taip įsilies į dvaro naratyvą.

Klausimas retorinis.“

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Ar verta kalbėti apie kokias nors partijas, jei es įstatymai yra aukščiau lr įstatymų? Koks skirtumas kas vaidensis politinėje scenoje, jei scenarijų ir kryptis nustato ten vakaruose: es, briuselis, davosas, g7, g10, bilderbergai, nato ir kitos privačios organizacijos? Ar verta rusiją vaizduoti nuskriaustąja, jei lr tebevaldo įslaptintieji jų agentai? Agentai moka vartyti skūras. Jų projektai ir yra visos naujosios partijos: aušra, nida, sąjūdis ir pan. 90-ųjų įvykiai parodė, kad jokios partijos neturi stuburo. Netgi komunistų partija iki 90-ųjų buvo už RU, o po 90-ųjų pakeitė pavadinimą ir TIE PATYS šaukė už vakarus. Aršūs kovotojai už RU interesus STAIGIAI pradėjo aršiai kovoti už jv interesus. Todėl tiek tada, tiek ir dabar valdo tie patys ir jie eina už viską, kas nesusiję su Lietuva.

  2. Visi cia pamineti clienai labai nori vadintis tais ,kurie vienija opozicines pajegas,kurios kovoje pries landsbergini tvaika.Bet kodel tos jegos tarp saves nesugeba susivienyti??Gyvenime daug teko matyti visko,ir juodo ir balto ,bet priejau isvados,kad visi komfliktai vyksta tik del pinigu.kartais zmones pykstasi del smulkiu grasiuku,kur atrodo net juokingai tokios sumos.Ir kaip jus ,ponai ,nugalesit lt teritorijoj isitvirtinusia landsberginiu padugniu chunta,jeigu jus tarp saves nesugebat susidraugauti,susidelioti planus,susitarti del bendro susitikimo??Kartais panasu ziurint va tokiuos spektakliukus,kad jus dar neprieje prie valdzios lovio ,o jau cepsite kaip kiaulikes pamate seimininka atnesant pietums skanesto???Geda klausytis kai kuriu kitiems reiskiancias pastabas ir kritika ir uzmirsusiems pries veidrodi paziureti i save??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.