Nuotrauka: stop kadras

Aidas Gedvilas savo kalba sudrebino Šimonytę ir visą Lietuvą

Autorius:

Seimo narys Aidas Gedvilas šiandien (birželio 23 d.) sudrebino visą Seimą ir nustebino Lietuvą drąsiai rėždamas premjerei Ingridai Šimonytei į akis visą tiesą. Šimonytės iškart stojo ginti Gabrielius Landsbergis, išvadindamas Aidą Gedvilą antivalstybininku, o Šimonytė atkirto, kad Gedvilo kalba yra Rusijos propaganda.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Dar karta pamateme,kad premjeras viesai i klausimus neatsakineje?? Simonyciai ,panashu,Lietuvoje gyvenantys neegzistuoje??Cia ka,tik vyriausybes uabas ir atskiri seimunai??Uzduodi klausimus rastu,atsakymu jokiu.Suprantama,kas tie pavieniai zmones.Kodel atsakymai rastu,slaptai,individualus???Visuomenes priemones tos pacios shimonycios irgi nupirkti uz mokesciu moketoju pinigus,ir transliuoja i visuomene tai,ka uzsako dosnus moketojas??Turiu info,kad simonycia sumokejo delfiui 25 milijonus??Kaip suzinoti tai tiesa ar tik melas paciu delfininku??Gal galetu koks seimo clienas paklausti seime simonycios,tai tiesa ar pramanas??Jei ne tiesa atsiprasysiu ,jei tiesa viesinsiu si nusikaltima kaip ir panasius??

  2. Pagarba drąsiam ir garbingam žmogui Gedvilui. O Šimonytės elgesys, kalba, pasipūtimas tiesiog pasibjarėtini. Paprastai sąžiningas ir garbingas žmogus nesiskeryčioja ir neįsterikuoja paklaustas normalaus klausimo. Kas yra tai moteriškei? Kas ir ką su ja padarė? Kokį siaubingą darbą ji privalo atlikti, kad šitaip stresuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.