Nuotrauka: stop kadras

ŠOKIRUOJANTI INFORMACIJA: Buvęs Prancūzijos parlamento narys J. Lassalle teigia, kad po “skiepo” jam prireikė 4 širdies operacijų

Autorius:
“Buvęs Prancūzijos parlamento narys Jeanas Lassalle’is sako, kad po “skiepo” jam prireikė keturių širdies operacijų ir jis vos nemirė.
Jeanas Lassalle’is taip pat atskleidė, kad Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, Borisas Džonsonas ir daugelis kitų vyriausybės pareigūnų, įskaitant daugumą parlamento narių, niekada nesiskiepijo.”

Šaltinis: Inga Bik, Putsch, The Epoch Times

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Stiprus vyras.Atlaike shvabo-geitzo busterius,po pirmos operacijos neabejoju buvo dar pastiprinancia pastiprintas,o toliau trys operacijos dar??kaip manot,kiek isgyvens sis stiprus vyriokas???Ar pasaulio zmogzudziai jam leis laisvai toliau rodyti zmonijai marmalu poveiki ???Didzioji dalis sumarmaliuotu tiesiog eidami nukrenta,ir tuomet atsiranda daug tokiu ,kurie stebisi nuo ko cia taip jauni vyrai krenta kaip lapai nuo medziu rudeni??ir Lietuvos policija stebisi,nuo ko cia mire du vieno policijos komisariato jauni darbuotojai??Gal jau padarytas mirusiojo tyrymas,ir paaiskejo mirties priezastys??O juk mire ne tik tie du policininkai??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *