Vygantas Kelertas. Dar kartą apie Igną Vėgėlę

Autorius:

Vygantas Kelertas: “2004 metais Ignas Vėgėlė kartu su 7 jaunais politikais iš kitų Europos valstybių dalyvavo JAV vyriausybės organizuojamoje programoje „JAV politinė sistema ateities Europos ir Eurazijos lyderiams“.

Po to svaiginanti karjera…”

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Priartėjame prie chirurginio skalperio, kuriuo pjaustysime visus kandidatus į LR Prezidento postą. Aš susilaikyčiau tokios metodologijos. Žinoti apie kandidatą kuo daugiau – tikrai reikia, tačiau jį narstyti po kauliuką… greičiau mes išprotėsime ir eilinį kartą susipriešinsime, nei išrinksime tinkamiausią kandidatą. O tokio tikėtis tikrai neverta – tikro lyderio nūdien Lietuva neturi. Žinau tik viena,- Prezidentu negali būti perrinktas nei minkštastuburis ir nusisukęs nuo tautos G.Nausėda ir bent vienas kandidatas (šiuo atveju, I.Šimonytė) iš valdančiųjų pusės. Bent kiek šviežesnis oro gūsis Lietuvos žmonėms, atėjus į valdžią I.Vėgelei, įkvėps jiems viltį tikėti šviesesne ateitimi ir jos siekti. O po to jau nauji referendumai (apie ką ir pats I.Vėgelė sakė ir pritarė) bei kiti einamieji darbai “atstatant Lietuvą nuo užgrobtų leftistų”. Profesionalus teisininkas Prezidento kailyje, gali labai daug ką pakeisti tautos labui; o ir pareikalauti atsakomybės tų, kas griovė Lietuvą.
    P.S. Nė vienas į aukštą postą išrinktas žmogus negali iš anksto parodyti savo gebėjimų net nuogai jį išrengus, kad juo tauta patikėtų, viskas pasimato eigoje, ir visai ne už ilgo: po poros mėnesių, po metų, o/ir vėliau įpūsėjus kadencijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *