Vygantas Kelertas. Intelektualinio potencialo apsivienijimui nėra

Autorius:

Vygantas Kelertas: “Ar galima apsivienyti su žmonėmis, kurių kompanijose šmirinėja NATOvcai? Kodėl jie įjungia durnių, kad jie vienytojai? Ar jie tai daro iš durnumo ar iš klastos?”

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Rusofobai nebūtinai yra rusofobai. Tiesiog tai yra žmonės, agentai, gaunantys pinigus už tam tikrą lojimą. Taip, kaip medikai, kad nors pandemijos nebuvo, bet gaudavo premijas už kiekvieną nuo pandemijos paskiepytą žmogų. Pasikeitė laikai ir medikai loja naują melodiją apie virusą, taip pat ir praėjus kažkuriam laikui rusofobai los kitą melodiją, bus rusofanai.

  2. Visiškai nesvarbu kas bus valdžioje, ar jau esantys liks, ar nauji ateis, svarbiausia, kad būtų protinga galimybė tautai bet kuriuo metu atleisti iš užimamų pareigų bet kokį korumpuotą valdininką nelaukiant jo kadencijos pabaigos. Juk jei tauta išrinko, tai tauta turi galėti jį ar juos ir atleisti. Jei tauta darbdavys, tai kaip ir kiekvienas darbdavys turi turėti galimybę atleisti iš darbo savo netikusius darbuotojus už pravaikštas, už vagystes, už sukčiavimus ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *