Ignas Vėgėlė: ,,Skiepų nauda didelei daliai asmenų yra akivaizdi”.

Autorius:

Vygantas Kelertas:

“Iš tikro, neturiu jokios kritikos Ignui Vėgelei. Jis yra Vakarų-Amerikos ,,civilizacijos” žmogus ir kodėl jam nekilti karjeros laiptais. Problema yra ne jame. Problema yra žmonėse, kurie norėdami permainų Lietuvoje, pasiryžę balsuoti už jį. Kodėl jie lipa ant to paties grėblio? Juk jau Vėgėlė susimovė politikoje, kišdamasis į kitos valstybės vidaus reikalus, tuo pakenkdamas Lietuvai.

Ko jūs (tokie kaip Ž.Savickas ) tikitės iš jo? Gerovės valstybės nr.2?
Paklauskite I.Vėgėlės, ką jis mano apie su Adamkaus leidimu veikusį ČŽV slaptą kalėjimą, kuriame buvo kankinami žmonės. Gal kaip advokatas, galėtų atstovauti visuomeninį interesą ir išreikalauti iš Adamkaus kišenės tą 130 000 eurų sumą, kuri buvo sumokėta iš Lt biudžeto tam nelaimingam musulmonui, kuris pakliuvo į Antavilius ir buvo kankinamas.

Paklauskite Vėgėlės, ką jis mano apie ABU GRAIBO kalėjimą, kuriame mūsų strateginiai partneriai kankino žmones. Tai ne pavieniai pažeidimai, o sisteminiai jų metodai.

Kodėl jūs norite už jį balsuoti?”

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Juokingai skamba pasakymas,uz vegele balsuos zmones?Ar tikrai balsuos? Ar tikrai zmones balsuos? ir kas turi teise reiksti visu nuomone,kuri vyks po geru kalendoriniu metu??Ar gali buti Lietuvos prezidentu zmogus,kuris pareiskia ,kad vakcinos dave zmonems naudos? Juk nepanasus i kvaili ,nes kvailam nebutu galimybiu iki tokio laiptelio palipti??labai keista,kad iki siolei,vykstant tokiai ilgai prieslaikinei rinkimu kompanijai ,nesugebejo pateikti klausimo net gi tie,kurie kazkada rase pirmuose puslapiuose??kalbu apie tuos vaiku stovykloje nutikimus,kai Vegele gaude uodus ,mazu mergaiciu tarpkojuose??Kaip viskas baigesi??Jeigu tai buvo netiesa,tai argi advokatas nesugebejo pasodinti smeiziku??Jeigu nepasodino,vadinasi antras varijantas??Jeigu antras ,tai kieno pagalba pavyko toki priekabiavimo prie mazu mergaiciu atveji nuslopinti,uztyldyti ir paversti kapu tyla??Gal cia vel bus toks nutikimas,kai isrinkta prezidenta kazkas provokuoja turedamas nenugincijamu kompromatu??Juk kalbame apie pirma asmeni valstybeje,apie galima sekanti prezidenta??Ten kas arciau,zurnalistai,paklausinekit,juolab pats pretendentas i prezidentus yra pasakes,kad i visus klausimus atsakines ??

  2. Vėgėlė: ,,Skiepų nauda didelei daliai asmenų yra akivaizdi” – Parodyk nors vieną teigiamą faktą. Kiek pastebėjau – arba suzombėjo arba nuolat serga arba jau iškeliavo anpilin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *