Vygantas Kelertas. Nėra jokios slaptos žydų masonų koalicijos valdyti pasaulį

Vygantas Kelertas: “Tokias nesąmones kalba tik neišmanėliai ir buitiniai antisemitai. Visos masoninės organizacijos yra virš nacionalinių struktūrų. Prieš karą Lietuvoje bujojo antisemitizmas, dabar bujoja rusofobija. Neapykantą skleidė ir skleidžia tas pats žmonių tipažas – buduliai ir politiniai morozai. Nesvarbu ar tai būtų Lt administratoriai ar FB komentatoriai.”

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Nesutinku. Vienas iš satanizmo požymių laikyti save “išrinktaisiais”. Ši Penkiaknygės arba Toros nuostata raudonu siūlu eina per visą, vadinamos, Vakarų civilizacijos istoriją. Ir mūsų dienomis save “išrinktosiomis” laiko ne tik didelė dalis žydų, bet ir kitos “krikščioniškos”, didelės tautos: vokiečiai, anglai, rusai, prancūzai ir t. t., tuo antrareikšmei padėčiai priskirdami mažesnes tautas. Rasizmas, kolonijų išnaudojimas vyksta būtent tuo pagrindu. Antra žydų biblijos nesąmonė – “pažadėtoji žemė”. Juk “išrinktoji” arijų tauta per ll ą pasaulinį karą veržėsi į “pažadėtąją žemę” Rusijoje svajodama apie “gerą gyvenimą” būsimose kolonijose…
    Trečias ne ką mažiau skaudus žydų biblijos leidimas “gyventi iš palūkanų” sėjantis neišbrendamą skurdą visame pasaulyje. Žinoma, šiuose juoduose scenarijuose dalyvauja ne tik žydai, tačiau šie leitmotyvai kilo būtent iš jų.
    Vygantai, kokiai tautybei priklauso landsbergiai, Grybauskaitė, Masiulis ir t.t.? Jie gsli būti ir jonaičiai, ir petraičiai… Jų tautiškumas sprendžiamas pagal motinos kilmę. Tačiau štai elgesys, darbeliai… Apsilankykite ne tik bankuose, bet ir lavoninėse, bei laidotuvių firmose.. Kas ten tokie darbuojasi?
    Dar verta paskaityti, pas mus nemėgstamą, Herberto Velso “Civilizacijos istoriją”…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *