Vygantas Kelertas. Trumpa pamokėlė fašistui A.Lobovui ir jo sekėjams

Vygantas Kelertas: “A.Hitleris Lietuvos populiaciją vertino kaip „menkavertę rasę“, todėl siūlė ją pilnai išnaikinti ( 85% ). Hitlerį garbinantis fašistuojantis A. Lobovas dabar siūlosi gelbėti Lietuvą su Celofano partija ,,Mes Lietuva”. Ar tai jums normalu?”

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Rimti įtarimai: fašizmas kilęs iš Senojo Testamento, tiksliau Penkiaknygės, Toros laikų. Ilgą istorinį laiką žydai, kaip “Šventą Raštą” teturėjo būtent Penkiaknygę. Fašizmas, tai nebūtinai Hitleris su pairusia psichika… Jo principai užrašyti Penkiaknygės Pakartoto įstatymo knygoje…
    Pirma: “išrinktumas”. Tai, kad jis įsirašęs į žydų tautos sąmonę, nesunku pamatyti kasdienybėje. Bet gi, ne tik žydų… Istorijos eigoje “išrinktumu”, per krikščionybę užsikrėtė ir didelės tautos: prancūzai, vokiečiai, anglai… Kaip “išrinktieji” kolonijose elgėsi ir belgai, bei olandai… T. y. pačiomis žiauriausiomis sąlygomis išnaudojo, kankino ir žudė vietinius žmones. Matyt, save “išrinktaisiais” laikė ir kryžiuočiai, t. y. anų laikų fašistai, išnaikinę prūsų tautą. “Išrinktoji” buvo ir hitlerinė “arijų rasė”. Sutinku, su vieno filosofo požiūriu (den.tv pavardės neatsimenu), jog “išrinktumas” – satanizmo bruožas.
    Antra: “pažadėtoji žemė”… Na, kas gi jei ne pažadėtąsis rojus vertė vilktis šarvus ar vermachto kario uniformą, trenktis į svetimus kraštus, jei ne į smegenėles įspausta programėlė? Šio nelaimingo reiškinio šaknys glūdi Senovės istorijoje, kai po Mozės mirties, išvesta (suvedžiota) tauta ryžtasi pulti “pažadėtoje žemėje” gyvenančius žmones. Ir “dievas” jiems padeda… Tai ir buvo pirmieji fašistai. Na, gal būt…
    Trečia: toje pačioje knygoje “leidžiama” gyventi iš palūkanų ir tik jiems, “išrinktąjai tautai”. Šiandien akivaizdžiai matosi kaip toks “gyvenimas” sėja skurdą visoje planetoje ir yra tik “vienintelė, teisinga” rinkos ekonomika… Na, pakalbėkit su “išrinktuoju”, bet kokio lygmens atstovu apie sąžinę, dorą, teisingumą… Kaip šios tautos žmonės yra “geri”, sukurta gausybė jumoro ir net pas juos pačius. Stebina: tūkstančiai metų praėjo, o jie vis dar “išrinktieji”… Taip, Vygantai, jie mažai vartoja alkoholio, nes girtas, skaičiuodamas pinigus, gali ir apsirikti… O, dar žvilgtelėkit ne tik į bankuose dirbančių kontingentą, bet ir į dirbančiųjų vaistinėse, lavoninėse, laidotuvių firmose… Kokios tautybės pso rėmėjas, Bilas Geitsas bando užtemdyti Saulę?
    Beje, istorinė klaida: ll asis Vatikano susirinkimas žydų tautą yra pripažinęs “išrinktąja”… Nesąmonė, nes visos tautos, gyvenančios Žemėje, yra išrinktos. Visas jas sukūrė vienas, tas pats Dievas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *