Kviečiame kurti savo kanalus bei dalintis turima vaizdo medžiaga!

Autorius:

Galbūt jau turite pasakyti tiek daug, kad viduje “nebetelpa”? Vis nesiryžtate pradėti kalbėti GARSIAI? O gal manote, kad niekam neįdomu, ką jūs galvojate? Arba manote, kad kalbos nieko nepakeis? Vaizdo medžiagoje jūs galite ne tik pasidalinti savo mintimis, pastebėjimais, nusivylimais, bet ir pasiūlyti REALIUS sprendimus kaip išeiti iš viso šio “liūno”. Užteks laukti. Užteks bijoti. Laukti ir bijoti tiesiog nebėra kada. LAIKAS sakyti tiesą GARSIAI. Kuo mūsų daugiau, tuo propagandinei žiniasklaidai sunkiau su mumis visais susidoroti! Išnaudokime jų sukurtus įrankius prieš juos pačius! Susikurkite savo kanalą Facebook, Youtube ar kitose platformose ir ištransliuokite savo mintis platesnei auditorijai. Nebijokite pirmo “prisvilusio blyno” – jų pradžioje “prikepa” visi. Svarbiausia – ženkite pirmąjį žingsnį!

Mūsų TV padės susikurti auditoriją ir paplatins jūsų kuriamą vaizdo medžiagą. Nežinote, nuo ko pradėti? Pasiskambinkite (+370 619 10506) ar parašykite mums (musutelevizija.lt@gmail.com) – padėsime kuo galėsime.

Taip pat kviečiame mums siųsti, dalintis aktualia bei svarbia vaizdo medžiaga platinimui (siųsti “Mūsų TV” Facebook puslapyje arba el. paštu: musutelevizija.lt@gmail.com). Kelsime tik įrašus lietuvių kalba arba su lietuviškais subtitrais.

Veikime kartu ir vieningai!

Mūsų TV komanda

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Aš savo mintis išsakau raštu, savo tinklapyje, neteisybiuviesinimas.com. Youtubas ar facebokas man iš karto atkrenta, nes fb mane visai ištrynė, o youtube, ką beidėčiau, niekas nemato, tik aš pats. Bet kokius filmukus aš dedu į savo vimeo paskyrą, kuri vadinasi ovidijus77. Bet jei Lekstutis tikrai, be jokios cenzūros, dalinsis šitame tinklapyje, tai galite bandyti ir su youtubu
    Beje, mano youtube paskyra taip pat vadinasi Neteisybiu Viešinimas, ir ten yra keletas filmukų, kurių niekas nemato

      1. Taip,bet jei nesunku,prašau patalpinti ir šitą:

        holocaustskeptic.blogspot.com/

Rašykite komentarą