PGR testas teisme – teisininkai kreipiasi į teismą!

Neseniai pasakytoje kalboje – „Prasidėjo atgalinis mirties laiko skaičiavimas“, aš perspėjau pasaulio gyventojus apie skubų Covid 19 vakcinacijos kampanijos aplaidumą, nes kuriant naują RNR vakciną buvo aplaidžiai apeiti visi privalomi ilgalaikiai tyrimai. Bet labiausiai šokiruoja tai, kad vakcinų gamintojai visiškai neatsižvelgė į tai, kad praeityje bandymai su gyvūnais buvo nesėkmingi. Kalbant paprastai, tai reiškia, kad daugybė bejėgiškų gyvūnų patyrė visiškai bergždžią, akivaizdžią RNR vakcinos žalą ir dėl to daugelis žuvo. Praėjus kelioms dienoms po mano įspėjamosios kalbos, mes iš viso pasaulio sulaukėme daug pranešimų apie komplikacijas kilusias po vakcinacijos – tik mūsų ir netoliese esančiuose regionuose, dešimtys žmonių, gyvenusių slaugos namuose, mirė iškart po Covid-19 skiepo.

 

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Lietuvoje reikia taip pat padaryti tokius kaltinamojo akto šablonus, kad kiekvienas norintis galėtų užpildyti ir išsiųsti į teismą.

  2. Lietuvoje reikia taip pat padaryti tokius kaltinamojo akto šablonus, kad kiekvienas norintis galėtų užpildyti ir išsiųsti į teismą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.