Ar George’as Sorosas manipuliuoja Pasauline tvarka?

Kai kas bando pakeisti politinę tikrovę visame pasaulyje. Vienas vardas yra giliai įspaustas naratyve, kurį jis bando sukurti. Laidoje „Gravitas Plus“ WION (WION -The World is One News, nagrinėja pasaulines problemas ir atlieka išsamią analizę) Palki Sharma Upadhyay pristato George’o Soroso istoriją.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. O jūs paklausykite Karžygio liepos mėn. laidą „NE paklusk, NE vartok, NE perkrauk“. Ten rasite įdomių įžvalgų pamąstymui.

  2. O kas stovi už Geitso,Morganų,Rotšildų,šalių prezidentų ir visų kitų pagrindinių planetos įtakotukų? Ši plandemija tiesiog idealiai atskleidė,kad giluminė valstybė ne tik egzistuoja,bet ir tiesiogiai valdo. Visi pasisakymai,pranešimai,planai buvo kaip sukirpti! Viskas,net mažiausi žingneliai suderinti. Centrinis valdymas jautėsi kiekviename,net mažiausiame judesiuke. Juokingiausia,kad net nebesistengia jie taikytis prie skirtingų kultūrų ir naudoja apibrėžimus,kurie vienoje šalyje skmba daugiau ar mažiau normaliai,o kitoje-sukelia žmonių pasipiktinimą,nes žmogus pasijunta sulygintas su tvarto gyvuliais. Tokie,kaip Georgas Sorošas yra skydas ir vykdomoji valdžia giluminei valstybei. Tegul jis ir ne pats valdo,bet ir savo administravimu,žmonių rasės išdavimu padaro didžiulę žalą Planetai ir žmonėms. ‘Didysis brolis tave stebi’.Dėka tokių išdavikų veiklos, ateities paveikslas išties bus veidas,prispaustas amžiams kareivio batu,jei laiku nepastebėsime ir neanuliuosime tokios veiklos. Juk jie išties veikia kaip ‘meilės ministerija’, ne atvirai naikindami,o prisidengdami iškreipta,į jų tikslus vedančia ideologija,kurios, specialios Sorošo mokymo programos paveikti abiturientai, nebesugeba atpažinti ir nukenksminti. Mūsų pačių vaikai jau girdi ne mus,o vyriausybines komandas ir jomis tiki. Todėl nereikėtų nuvertinti tokių veikėjų,nes per juos ateina blogis,prisidengęs meilės vardu.

  3. Tokius žemo lygio video galima rodyti tik tešlagalviams. Tas Sorošas su savo keliais milijonais, kuriuos pabarsto biški šen, biški ten yra niekas. Lietuvių verslininkai galėtų ir dar daugiau pabarstyti, nei kažkoks Sorošas. Neverta apie jį ir kalbėti, jau geriau atsakykite, kieno atpirkimo ožys jis yra ir kas už to vardo ir snukio stovi. Čia tokia pat nesąmonė, kaip ir mūsų pianistą vadinti kažkokiu vadovu, nors jis, kaip ir Sorošas, tėra tik prostitutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.