Tikras pasakojimas apie pasekmes po vakcinacijos

Shawn Stelton iki šių metų pradžios buvo visiškai sveika moteris, tačiau 2021 m. sausio mėn. ji buvo paskiepyta „Moderna“ vakcina Jungtinėse Amerikos Valstijose ir artimiausiomis dienomis patyrė didžiulį nekontroliuojamą poveikį savo pačios kūnui, kuris tapo negrįžtamu. Jos žinutė šokiruoja ir kelia nerimą. Įsitikinkite patys ir perspėkite savo pažįstamus, draugus ir giminaičius.

Pasidalinkime

Komentarų: 9

 1. Galbūt pirmą kartą matantiems kaip atrodo „palsy“ — medicinis terminas įvairioms paralyžiaus formoms, dažnai lydimoms silpnumo ir nekontroliuojamų kūno judesio panašiai kaip šiame video, tai gali atrodyti ne tikra. Bet patyrinėkite atidžiau telegramoje tokias grupes kaip „C… V-ine Victims and Families“ (~17000 narių) ir rasite daugybę panašaus pobūdžio video pasakojimų iš skirtingų šalių. Koks jiems tikslas tai vaidinti, jie nieko iš to negauna, nei šlovės, nei pelno. Jų niekas nefinansuoja.

 2. Kodėl kai kurie žmonės taip bijo tokios „dezinformacijos“? ir reikalauja ištrinti? Kame reikalas? Iš esmės, žmogus yra logiškai mąstantis sutvėrimas. Žmogui būtina visa informacija. Visa. Kad galėtų daryti išvadas. Jei dalis informacijos naikinama tyčia – vadinasi, toje informacijoje slypi tiesa. Tai aiškiau negu aišku.

 3. Dezinformacija, dezinformacija. Hmm…, gal būt? Tačiau, per internetinę platformą, tokius sužalotus žmones matau jau ne pirmą kartą. Nereikia nieko trinti! Per laiką išaiškės kas yra kas! Taigi, apie viena mano matytą atveji, kai po skiepų jauna moteris negali eiti į priekį. Ji visą laiką eina atbulomis. Šaltinio nepaskelbsiu iš kur gavau tokį šaltinį, pažiūrėjau ir pamiršau. Deja, bet ši info išliko atmintyje. Kiekviena informacija: dezinformacija ar ne, turi būti rodoma ir kiekvieno mūsų vertinama. O todėl, kad, kiekvieno iš mūsų, išmoktume matyti ir atpažinti tiesą. Jeigu mes norime būti teisūs, būkime ne vienašališkais. Mano akimis tai yra tikroviška istorija. Geriau parašykite savo išvadas, kodėl tai nėra tikroviška, o yra melas? Bet ne isteriškai reikalaukite, panaikinimo šios informacijos? Jeigu mes norime apsiginti nuo šios transhumaniztinės intervencijos, mes turime save paskelbti naujais žmonėmis, kurie mato gyvenimą ne taip, kaip kiti mums jį primetą. Mes turi taip pat kurti naują Žmogų, o ne cypauti pakampėmis. Ir kuo greičiau mes padarysime tuo didesnė galimybė laimėti šį karą! Nepamirškite, kad yra paskelbtas Karas prieš žmogų ir jo prigimtį, prieš jo sielos ir dvasios šventumą!

  1. Jūs visiškai teisus. Jeigu yra rėkiančių,kad čia feikas ir visi,kas rodo ar žiūri ir tuo tiki,-kvailiai,tai jiems man norisi atsikirsti labai paprastu argumentu. Jūs priėjimą prie interneto turite,tai kodėl nepasiieškote informacijos apie šią moterį? Kas jums trukdo išsiaiškinti,o ne paikai ir be prasmės rėkauti? Nemokate angliškai? Yra google vertėjas,tik reikia netingėti.
   Informaciją apie atbulomis einančią po skiepo moteri taip pat mačiau. Šitas video taip pat nėra feikas,nei montažas,kaip čia pasisakė’specialistai’. Visų pirma todėl,kad tai nėra vienintelė tokia moteris. Kita su tokiais pat simptomais yra po pfizer vakcinos. Gydytojai nežino priežasties. Įtaria,kad galėjo būti polinkis į šį susirgimą ir bet kas,stresas ar net pačios adatos dūris,galėjo išprovokuoti ligą. Jie tikisi,kad smegenys nebus pažeistos negrįžtamai. Gamintojai kol kas nepatvirtino,kad tai vakcinos pasekmes:
   https://www.sciencealert.com/videos-of-severe-reactions-to-covid-19-vaccines-aren-t-what-they-seem-scientists-say
   Mano kuklia nuomone,nes aš ne medikė,jei po vakcinacijos žmonės iš karto praranda sąmonę,vadinasi,yra tiesiogiai paveikiamos smegenys ir atjungiama nervų sistema. Šitas neuralginis? susirgimas taip pat aiškiai atsirado po kažkokio poveikio centrinei nervų sistemai. Jei iki vakcinos abi moterys buvo sveikos,tai kodel gi šie traukuliai negali buti vakcinacijos pasekmė? Jei vakcina gali atjungti nervų sistemą,tai kodėl kažkas mano,kad negali jos sužaloti? Na,o gamintojai gins save iki paskutinio,net priremti prie sienos. Juk kalba sukasi apie milijardus.

  2. Šiuo atveju labai aiškiai matosi, kad ta moteriškė vidina traukulius, o ne iš tikro kamuojasi. O įvedus į gogle, aš radau tik tą patį šūda ka matome ir čia, daugiau apie ja neradau deja nieko. Taigi, klausimas lieka atviras, kodėl musutv.lt dalinasi tokį šūdą, ir dar net komentarus trina kai parašai kad čia šūdas

 4. Nerodykit tokių nesąmonių, trinkit lauk ko greičiau ir nesityčiokit iš žmonių. Tokį video pasižiūrėjus tikrai gali pamanyti, kad antivakseriai yra silpnapročiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.