A. Dulkys prasitarė, kas nustatinėja pandemijos žaidimo taisykles

Dulkys prasitarė, kad dviejų vakcinų maža ! Reikės trečios, bet sako sprendimus priims vakcinų gamintojai, Europos vaistų agentūra ir „kiti kurie nustato žaidimo taisykles„!!! Tai čia jis apie Geitsą, Sorošą ir kitus lėlininkus? Štai ir šitas parsidavėlis išsidavė. Jie mums viską sako atvirai, bet mes nenorime girdėti.

 

Pasidalinkime

Komentarų: 14

  1. Prisikrovė milijonus vogtus milijonus o ATI Dirbt reikia, bet jie tie vagys Seime nesupranta kad užsitraukė savo melu sau ir savo šeimai ir artimiesiems bėda. Ira BIBLIJOJE gražus DIEVO žodžiai pasakyti.PALIKIT vietos DIEVO kerštui. Man“ tu „kur seime labai labai gaila jų.

  2. Jūs tik paklausykit: skiepų gamintojai nuspręs ,ar reikalingas trečias skiepas.Siaubas,kaip išblevyzgavo teisingai.

  3. Skiepai nera nei geris nei blogis. kazkam padejo, kazkam pakenke… yra daug didesniu nuodu kuriuos pstys perkam ir vartojam, taip kad…
    o šitas bejausmis statistas tik dirba jam pavesta darba uz kapeikas. Liudna, muset tikriausiai jis mums pakartoja viska, ka susako jo seimininkas. Bet is bukumo sugeba dar ir privebliant slaptu dalyku 😁😁😁

  4. Kol tokia valdzia bus tai skiepai nesibaigs nei 3nei 4.planas yra sunaikint ir naikina zmonija.Atrado kuo tiket .zmones patys zudos.Atsiduoda eksperimentams.

  5. Ko iš jo (jų) norėti? – neverta net laiko gaišti – ir taip viskas aišku. Labiau reikia žiūrėti ir galvoti, ką mums daryti, kad neliktume kvailiais! O dabar, kaip yra?! – visi bado pirštais tuos kvailius ir, tuo pačiu, labiausiai jų klauso! Tai kas tada lvailys? Ar tas, kuris kvailai kalba, ar tas, kas tų kvailio kalbų klauso ir jomis vadovaujazi?

  6. Gal ir gerai, kad žmogus pasakė teisybę. Nors jau seniai aišku, kad sprendimai Lietuvoje nebepriimami. Visokie ministrai, prezidentai ir ožys tėra vykdytojai.

  7. A tai ko šitas iššigimėlis su antsnūkiu, jei paskiepitas šūniukas ar niekas šitam išgamai, dvasios ubagui šūdpasio neišrašė?

  8. A tai ko šitas iššigimėlis su antsnūkiu, jei paskiepitas šūniukas ar niekas šitam išgamai, dvasios ubagui šūdpasio neišrašė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.