Apie planuojamą „Šeimų sąjūdžio“ streiką

Lietuvos šeimų sąjūdis praneša, kad spręs klausimą dėl visuotinio politinio streiko ir būdų išvesti Lietuvą iš politinės krizės ir atstatyti Konstitucijos veikimą.

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/pasipriesinimas

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis
Patreon: https://www.patreon.com/bukimevieningi
Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 43

 1. Atsakau Liudvikui. Nausėda yra Lansbergio statytinis kaip ir Grybauskaitė, todėl nedėkime vilties į Nausėdą.

 2. Šeimų sąjūdis su labai įtartinais savo reikalavimais. Pažiūrėjus, kas užpirko jiems reklamą, kažkokia ,, liaudies psichoterapijos institucija,, ar tik ne akių uždūminimui tas sąjūdis susikūrė? Neliko jokių reikalavimų dėl priverstinių, vakcinų, dėl GP, o tik vyriausybei pasitraukt, apie ką sprendžia tik prezidentas ir priešlaikini rinkimai. Rinkimai buvo realūs, kodėl jiems reikia priešlaikinių? Kažkas netaip

 3. Streikas yra gerai, pritariu tam visu 100% gaila kad nedirbu tokiam sektoriuj kad kazkas nuo manes priklausytu, bet jeigu jis bus tai butinai dalyvausiu

 4. Ir kaip gerai būtų, kad Lietuvoje būtų normalios profsąjungos… Ir streiką padėtų organizuot, ir valdžia kitaip pažiūrėtų… Dabar gi jų visą 30 metį nėra. Yra? Tai ne profsąjungos, nes iš vieno katilo su valdžia srebia.
  Vaidai, nekreipkit dėmesio į užgauliojimus. Žiūriu, kad tarp komentatorių veliasi „patriarcho“ mokiniai, tapino užtapinti, siekiantys sumaišties.

 5. nesuprantu, žinojo, kad atvyksta Sorošas ir visi laukė ir tylėjo?Reikėjo jį tada išrūkyt, kad prisimintų Lietuvą,kaip blogą sapną ir bijotų daugiau į tą pusę pažiūrėt.Zadneprovskienė taiklią ranką turi…

 6. Streikai gera priemonė,tik ši valdžia parodė save,kad ji yra neveiksni.Jie laikosi savo naikinimo programos ir jau per toli nuėję,kad veiktų kitaip,žmonių naudai.

 7. Veidmainiauja Vaidas, vienam video pavarė ant šeimų sąjūdžio, pamatė, kad daug žmonių supykdė, tai dabar, jau ir mitinge bus ir jų įdėjos visai geros. Toks elgesys tamstos pasitikėjimo nekelia.

  1. Tamsta Arnai, klausyt klauset, bet nei velnio nesupratot. Vaidas ne prieš šemų sajudžio, man atrodo kad nelabai aiškus siekiai iš organizatorių pasisakymų!!!

   1. Tai, kad bent jau man labai daug neaiškių siekių tiek apie šeimų sąjūdį, tiek apie patį Vaidą. Pvz, seimas lauk, vyriausybė lauk. Sakykime taip ir atsitinka, tada turbūt mums reikia naujų rinkimų. Kas tada valdo šalį, kol išsirinksime naujus? Galite kažkas man paaiškinti?
    Nauji rinkimai – kas garantuoja, kad išsirinksime kitokią valdžią? Gal vėl bus išrinkti tie patys. Ir kas tada?
    Niekur nematau tęstinumo. Matau tik reikalavimus, o kas atsitiks jei tie reikalavimai bus įgyvendinti tai nematau. Toks jausmas, kad jei jau pavyks kažkas, tik po to ir pradėsime galvoti o ką daryti toliau.

  2. Lekstutis nekenčia lietuvių tautos. Jo tikslai visai kiti. Tas parsidaves niekšas lietuvių tautos tremimą į Sibirą pavadino lengvu prasivedinimu.

 8. Kažkoks netikras tas Vaidas. Jis vis bando sumenkinti Šeimų sąjūdį , jis man panašus į valdžios samdinį diskredituoti tautos atgimimą

 9. Senai kalbejau apie streika,gera priemone,duoda savo vaisius. Butu gerai kad visos organizacijos prisijungtu. Butu gerai. Labai jau isišaknejo tas nenormalizmas musu žemei,reik streikuoti. Ir panaikinti ta apendiksa vardu“landsberginas“..

 10. Vaidai aš pilnai streikuoju jau 5 metai . Kai tik supratau , kad SORDA suka afera , Prisiekiau sau šitai sistemai nevergauti , ir nieko gyvenu 🙂 Man keista kai žmonės negali 1-2 savaites pailsėti pastreikuoti dėl bendro reikalo.

  1. Tik patys cirkų nebekrėskit. Dūmai, kartuvės – prievartos ženklai.
   Taktas ir išmintis visada laimi. Tai Žmogiškos savybės.

 11. IŠVĖDINKIME OŽIO IR PADARŲ SMARVĘ IŠ LIETUVOS!!!
  Valdžia dirbtinai mums sukuria šimtus problemų , tam , kad nukreipti mūsų energija karui su vėjo malūnais, ir užmaskuoti rimtas problemas – kilančias kainas, agresyvia politika prieš rytų kaimynus, 87% sunaikinta Lt gamybinį potencialą…ir tt….
  KELKIS LIETUVA !!!
  Laukiame jūsų mitingė prie seimo. Rugsėjo 10 d. su plakatais, ir rimtais reikalavimais !!!
  – REIKALAUJAME TAIKOS SU VISAIS KAIMYNAIS, SU VISOMIS PASAULIO VALSTYBĖMIS
  – REIKALAUJAME ATŠAUKTI VISAS SANKCIJAS BALTARUSIJAI IR RUSIJAI
  – REIKALAUJAME SUMAŽINTI ŠILDYMO KAINĄ 70%
  – REIKALAUJAME SUMAŽINTI DUJŲ, ELEKTROS IR KURO KAINĄ 50%
  – REIKALAUJAME KOMUNALINIŲ PASLAUGŲ KAINAS SUMAŽINTI 50%…
  – REIKALAUJAME SUMAŽINTI PVM MAISTUI Nuo 21% iki 5%
  – REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS ŽMONIŲ DARBUI
  – REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS ŽMOGAUS NUOSAVYBEI –  mes neprivalome mokėti už tai kas ir taip mūsų
  – REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS MEDICINAI, VAISTAMS, ŠVIETIMUI
  – REIKALAUJAME PANAIKINTI PRIVERSTINE KARO TARNYBĄ
  KOVOK UŽ SAVE!!!
  VALDŽIOS APETYTAS  Nepasotinamas……
  PLATINKITE VISUR www
  IŠVĖDINKIME OŽIO IR PADARŲ SMARV

  1. Idiotiški reikalavimai penkių klasių nebaigusių sukurti 🤣 Net CAPS lock panaudota 🤣

 12. Nepamirškim jog bus tokių žmonių kurie eis kaip išdavikai ir dirbs toliau. Troleibusuose tai faktas jog išdavikų už didesnę algą yra…

  1. Jei žmogui viskas gerai, jis eina ir dirba. Jis nuo to netampa išdavikas.
   Išdavikas tas kuris tau pritaria, tave palaiko o paskui persigalvoja, dėl kažkokių priežasčių. Bet jei jis nuo pat pradžių nebuvo su tavimi, tai jis nei jok ne išdavikas.

 13. buržujai taip pat turi šeimas, tai ar jie dalyvaus streike taip pat? Jiems tai nuostoliai ir dar galimos pasekmės iš valdžios.

 14. Lakštingala negali nečiulbėti- kalbėjo mūsų poetė, taip ir Lietuva turi išlikti su kalba, šeimą, su geru vardu pasaulio akyse! Palikime kaip pakilome prieš Sovietinę okupacija, nes ši dar ira baisesnė nei buvusi! Rugsėjo 10 visą tauta į mitingą ir išreiškime savo nuomonę, kad mes ne invalidai, ne bailūs silpnavaliai,ne baudžiauninkai,- mes mąstantys Lietuvos piliečiai kurie negali sutikti su valdžios vykdoma segregacijos, fašizmo, ir satanistine tautos bukinimo ir naikinimo politika! „Po kaimus šauklys, jo putotas arklys į kovą lietuvininkus šaukia“!

  1. Žmogau, santvarkos pakeitimo TSRS organizatoriai negalėjo pasilikti respublikų – kaip tai atrodytų – „kapitalistinės RF ir dar bent vienos tarybinės socialistinės sąjunga“(?!), arba tai reikštų prievartinį santvarkos pakeitimą toje(-ose) respublikoje(-ose). Todėl tose respublikose, kurios neypač pageidavo išstoti, buvo organizuoti tarpetniniai karai, pareikalavę kur kas daugiau aukų . . .
   O pagrindinei minčiai pritariu.

 15. Bijoti-ko?O prarasti-dar galime ką?Atsakykit į šiuos klausimus patys sau.Žmonės labiausiai bijo dėl darbų.Vienas vienintelis žodis-VIENYBĖ ir VISKAS pasikeis.Su „Šeimų sąjūdžiu“,UŽ!

 16. laba diena,
  as palaikau sia ideja surengti visuotini streika ir ne pusdieniui o bent keletai dienu,tegu tie bukagalviai vyriausybes vadovai ir ministeriai pamato,kad liaudis jau nebegali daugiau kenteti is daromu sprendimu ir patyciu ,Vyriausybe ir Seimas dideliais tempais Lietuva varo i kracha.Kuo skubiau reikia ju veiksmus sustabdyti,ir tai gali streikas padaryt.Tai viena.
  Antra,kam dirba Nauseda?????Ji rinko tauta,o kam jis dabar tarnauja,Lansbergiams??Jis ka aklas,nemato, kas vyksta Lietuvoje,ko tyli,kodel nesiima jokiu veiksmu tuos bukagalviu ministru ir Simonytes antikonstitucinius sprendimus naikinti,stabdyti,kodel.Ka jis prisideda prie Lietuvos naikinimo???Kas jam draudzia ginti lietuvos tauta nuo fasizmo ,nuo engimo,nuo lesu grobstymo ir pan.

 17. Kol žmogus nenugalės savo GOBŠUMO,tol planetoje Žemė nebus : GERUMO,MEILĖS,PAGARBOS ir t.t.,mitingai,streikai,karai,nieko nepakeis ! Tik GOBŠUMAS svarbiausia BLOGIO PRIEŽASTIS ! (virusas irgi GOBŠUMAS !)

  1. Be Dievo pagalbos tai neįmanoma, o be to nesiekime visiško idealo, o kovojome juk ir Dievas šv.mišias ir savo kūną pavedė ne angelams ,o nuodėmingiems žmonėms! Visi į Streiką Rugsėjo 10pakilki visa Lietuva prieš Landzberginę Jankiu pastatyta chunta už savo šeimas, vaikus, už tiesos žodį ,laisvę ir būkime žmonės ,one baudžiauninkai! NEBIJOKITE SAKO KRISTUS!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.