Suaktyvėjusios Sorošo utėlės ir provokatoriai

Skęstant Landsbergių durnių laivui suaktyvėjo Sorošo „utėlės“ ir į viešumą pradėjo lįsti provokatoriai. Būkite atidūs ir nepasiduokite provokacijoms.

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/pasipriesinimas

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis
Patreon: https://www.patreon.com/bukimevieningi
Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 48

 1. o ką reiškia referendumas ir ką jis duos? Referendumas buvo neuždaryti Ignalinos AE, buvo referendumas nestoti į ES, buvo referendumas neįsivesti euro, ir kas iš to? Kokia nauda iš tokių referendumų. Bereikalingas laiko švaistymas.

 2. Vaidai,salink slamta is komentaru,Nemalonu cia ir uzeiti.Reikia ne rodyti demokratija,o bylas kelti padugnems.

 3. Pažiūrėjau dar kartą šito žemaičio kalbą, ir ar tik ne apie mane jis ten kalbėjo pradžioje, kur pasakojo apie kažkokį rašytoją? Net įdomu pasidarė???

 4. pasiklausau visu taip vadinamu alternatyvininku…,buna negaliu sakyt sutinku su zemaicio nuomone..,bet kai tas storas melagis pradeda ant saziningu zmoniu sneket beleka..tai iskilo klausimas.,ka tu darysi zemaiti kai istikruju paaiskes tiesa kuri slepiama nuo lt zmoniu .. tu ja zinai lb gerai …,o projektas esi tu stukaciaus per aplink …,pavyksta tau apmulkint zmones bet ne visus triochala storas….✌️

  1. Ei tu triohala, jei žinai kad jis meluoja, tai sakyk, bet tik faktais. O tu ožys de ižeidinėjimu negali bendrat?

 5. Ar matet ka FEISBUKE rasineja viena tokia sena utele Artūras Skučas?
  Kaip jis atvirai kursto neapykanta ir bando supriesinti zmones?

  Artūras Antanas Skučas (g. 1961 m. kovo 7 d.) – Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, Kūrė Savanorius, vėliau, Aukščiausios Tarybos Apsaugos Skyrių, kuriam ir vadovavo iki 1993 m.
  Paieskokit jo profilio feisbuke, manau liksitt nustebe, kaip prie pradejo atakuoti visiskai nebesislepdami.

  Beje, jis gyvena vienas, sodu namelyje, ir jo gyv vieta yra zinoma. Cia tam, jei kam kada sitos informacijos prisireiktu.

 6. Ar matet ka FEISBUKE rasineja viena tokia sena utele Artūras Skučas?
  Kaip jis atvirai kursto neapykanta ir bando supriesinti zmones?

  Artūras Antanas Skučas (g. 1961 m. kovo 7 d.) – Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, Kūrė Savanorius, vėliau, Aukščiausios Tarybos Apsaugos Skyrių, kuriam ir vadovavo iki 1993 m.
  Paieskokit jo profilio feisbuke, manau liksitt nustebe, kaip prie pradejo atakuoti visiskai nebesislepdami.

  Beje, jis gyvena vienas, sodu namelyje, ir jo gyv vieta yra zinoma. Cia tam, jei kam kada sitos informacijos prisireiktu.

  (g. 1961 m. kovo 7 d.) – Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, vienas iš Sąjūdžio pagrindinių įkūrėjų, buvo pagrindinis Sąjūdžio Žinių redaktorius, organizatorius. Kūrė Savanorius, vėliau, Aukščiausios Tarybos Apsaugos Skyrių, kuriam vadovavo iki 1993 m.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/temos/arturas-skucas

 7. Tie rusofobai kurie mano, kad Rusija turi kažkokius interesus Lietuvoje, būtų seniai paviešinusi ar kitaip nutekinusi KGB bylas mūsų politikų tokių kaip Vytukas,Dalia,Cmilytės tėvo, ir kitų. Rusijai tai būtų puikus ėjimas, o Lietuvoj kiltų sumaištis, bet ji to nedaro, kodėl?

 8. VAIDAI GAIDY TU SUPLYSES UTELE TU PUTINO IR LUKASENKOS, NEVYKELI TU REDAKTORIAU BUVES KOMUNIAKU TU PALIKUONI KAIP TU GAIDY ZMONES VADINI KURIE NIEKADA NESUTIKS BUCIUOT SIKNA NEI PUTINUI NEI LUKASENKAI EIKTU I SIKNA NEVYKELI.

 9. Vaidas Žemaitis, jei tikrai atsakai už savo žodžius, tai galim padiskutuoti apie tai kas apskritai yra rosofobija, paskaityk mano tinklapį, tada žinosi ką atsakyti į mano klausimus

 10. Lauk turi eiti ne tik valdandysis seimas, bet visi be išimties seimo nariai, opozicija, huicija, ir visa kita. Visi ministrai, ir absoliučiai visa valdžia, jie be teisės kada nors vėliau kištis į valstybės valdymą. O naują valdžią formuoti iš politologiją baigusiu studentų

 11. Sveiki. Nesuprantu kodėl, bet kai tik šiuos Vaido Žemaičio video pradėjo skelbti musutv.lt portale, aš jų negirdžiu. Nėra garso!!! Ką daryti??!

 12. Taip karzygiai ir Balcius „gryba pjauna“ su kazkokiu suverenitetu, kad kiekvienas turi buti suverenus, mokiausi ir istorija ir teise ir filosofija, nieko panasaus negirdejau. Pagal tai kokia informacija platina, palyginus su JAV, susidaro vaizdas, kad kuria ir platina pseudo teorijas, kad samoningi zmones nueitu klaidingu keliu. Kaip JAV buvo mulkinami zmones – palaukit, tuoj atskleisime informacija, krakenas, tsunamis ateina; ir dar paskui kai Kinija po sausio 6 d. dauguma Trumpo komandos nariu paskelbe persona non grata

 13. seimo opozicija = 0, kaip ir tokie išverstaskūriai kaip Gražulis ir pan., balsuojantys už idi-otiškus įstatymus ir galim. pasus.

 14. Taip per karžygių video sakė,kad nepriklausomai kiek žmonių išeis į mitingą-aukų bus.Bet kodėl jie taip sako.

  1. tie karžygiai turi informacijos apie tai, kas bus? O tą info gauna iš sl. tarnybų? O gal jie turi ekstrasensiniu gebėjimų? Arba gal užsiima gąsdinimu, kaip ir „laikinoji valdžia“?

 15. Gerb.Vaidai, jokių ten pokalbių per rugsėjo 10-tosios mitingą su,dovankite, PIŠėmis,Čmilėmis ar gabriuku, jokių! GANA! Vienareikšmiškai tarkime: -SEIMĄ LAUK! Buvo diskusijų laikas, bet – ,,jie“ žemindami mus /Tautą/ – arogatiškai atmetė derybas ir toliau nuėjo landsbergių fašistinnės chuntos šunkeliais. /Valdemaras Lazutka-Martinkus/

  1. KAZKOKIU SUPLYSUSIU GAIDZIU IR UTELIU GAUJA TA VAIDO XEBRA, KAIP JIS ZMONES VADINA KURIE NIEKADA NESUTIKS BUCIUOT SIKNA NEI PUTINUI NEI LUKASENKAI , NEVYKELIU XEBRYTE, MES JUMS RUGSEJO 10-JA PARODYSIM KAS UTELES JUS BEGSIT IS TO VILNIAUS KAIP ZIURKES BUCIUOT SIKNAS PUTEI IR TARAKONUI, PIDERAI MAT KAZKOKIE PRIES DAUGUMA SOKINES,

 16. Vėl karžygiai pučia savo raudoną miglą,apie mėnulio pilnatį ir gąsdina kovo 11 data.Sujudo prezidento garbintojai.Bet kažkodėl jų prezidentas nesuvaldo seimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.