Vaidas Žemaitis. Vokietija užzombinta labiau nei Lietuva

Maniau, kad Lietuvoje yra nemažai žiniasklaidos užzombintų žmonių. Bet atvykus į Vokietiją vaizdas pasirodė dar liūdnesnis – lauke, stotyse ir stotelėse visi vaikšto su kaukėmis! Panašu, kad tai įaugę į vokiečių kraują: daryti tai, ką valdžia liepia, nesiginčyti ir net neklausti, ar tai reikalinga. Pasaulis nužmogėjo: zombiai atrieda atidunda!

Pasidalinkime

Komentarų: 20

 1. Pažystami kurie gyvena Vokietijoj minėjo jog Vokiečiai po truputi bunda… Aišku dar nemažai zombių yra…

 2. Vaidai ,pasižiūrėk ,kaip storos karzygių utėlės puola.Bet tavęs ten Vokietijoje nepasieks.Utėlės sukilo per raudoną jų kanalą -karžygiai.Tiesa ,tu ne vienas ten apkandziotas,dar ir kiti aktyvistai iš Susitelkimo branduolio.Ką daro pavydas.Jie jau praranda savo patronus ,matomai.

 3. Prie ko cia robotu karta? Jaunimas uzombintas pensinku ir vyresnes kartos, kuri ivedus kapitalizma visame pasaulyje tapo zemes ir turtu valdytojais… todel jaunimui norint turet darba ar maisto, privalu vykdyti vyresnios kartos marazmos, pamastykite apie tai… jaunimas tikrai neuzombintas, taciau jo rankos surystos del kruvos pencininku.

 4. ZEMAITIS VISAI ASILAS , UZZOMBINO VOKIETIJA TU BENT SUPRANTI KA KALBI IDIOTE, KAZKODEL TOJE VOKIETIJOJE VISI EUROPOS SMEGENYS, NA PANESIOS JIE TAS KAUKES IR GALES DIRBT JU PRAMONE VEIKS, O PER TOKIUS LOXUS KAIP VAIDAS ZMONES LIETUVOJ DURNEJA, NORI BUT SVEIKAS BUK SU SVEIKAIS, NORI BUT PROTINGAS BUK SU PROTINGAIS, NORI STIPRUS BUT BUK SU STIPRESNIAIS.

  1. Ką čia veiki, šitame kanale? Tau reikia delfyje savo išmintį lieti! Nors sugalvotum ką nors naujo pasakyti, o ne rašinėti tuos pačius nuvalkiotus teiginius. Ir dar primeta žmogus Vokietijos gynėją! Vokietija ir be tavo, klapčiuk, advokatavimo gali pabūti 🙂 🙂 :).

   1. Vokietijoje viskas labai saunu visi klauso teliko .Sendien priimant slauges i darba beje kurios jau paskiepintos opa naujiena reik testuotis Hessen kraste Helos klinikoje jos net isiziojo kaip pasake va tau ir zaliasis pasas prasom. Cia zmone stiek pasimete kad jau nezino ar nesiot ta kauke gatvej ar ne ?

  2. Čia juk vatnikų ištva. Jie visur mato konspiracijas, o į faktus atsako necenzūriniais žodžiais. Rytų kultūra ir metodai 🤣. Vaiduti, mielasis, kaip tu drįsti Žemaičiu prisistatyti, būdamas visišku Vatniku? 🥵 Teistas už antivalstybinę veiklą ir kaip Paleckiukas ieškai atpildo? 🙈🥵 https://youtu.be/hCp2O_j-0QM

   1. Tu kvailas anonime,per tuos skiepus protelį praknisęs, pasimokink iš švedų, pasiklausyk apie kaukes apie nesamoningus skiepus apie kitus suvaržymus,gal praplaus avinui smegenis

 5. Robotų karta, kuri tesugeba vykdyti. Dievas kiekvienam atskirai davė po atskirą galvą, bet dauguma nesugeba ja naudotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.